diumenge, 13 de maig de 2018

Resultats del 12-13 de Maig de 2018

Els nois del cadet C van celebrar la lliga guanyada remullant-se a la font del Centenari





  

Adjuntem resultats de la jornada del cap de setmana que ha vingut marcada per la consecució del títol de lliga del Cadet C:
12-05-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
BATEA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  0-5

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - PARE MANYANET, A.E. "A"  2-0

PREFERENT CADET, GRUP 1
CORNELLA, U.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"   3-1

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - RIUDOMS, C.D. "A"  0-1

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - LA SALLE REUS, F.C. "B" 11-0

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - CUSA-LA GRANJA, U.D. "A"  0-2

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
UNIO ASTORGA, C.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  1-1

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - SALOU, U.D. "A"  2-0

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  1-4

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - CANONJA, C.F. "B"  5-2

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CANONJA, C.F. "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 2-5

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - MONTBLANC, C.F. "A"  5-1

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  3-4

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - TANCAT, U.D. "B"  7-2

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
LA FLORESTA, C.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  2-3

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
UNIO ASTORGA, C.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  1-12

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C"  4-2

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "F"  7-1

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - CAMP CLAR, AT. "A"  3-4

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  3-5

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - ALCOVER, C.E. "A" 1-5

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"  0-14


13-05-2018, (Diumenge)

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - RIUDOMS, C.D. "B" 3-4

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
RAPITENCA, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  2-1

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 4-3

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A"  1-8

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - LA FLORESTA, C.D. "D"  0-6

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
LA RIERA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  1-1

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - VILADECANS U.D. "A" 4-1

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada