dijous, 3 de maig de 2018

Partits del 5-6 de Maig de 2018

A continuació teniu la relació de partits del pròxim cap de setmana:



05-05-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - RODA DE BARA AT. "A"  17:45

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
EBRE ESCOLA ESP.,CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 17:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
LA SALLE REUS, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  20:00

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
UNIO ASTORGA, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  12:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CASTELLDEFELS, U.E. "A" 12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  10:45

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - LA SALLE REUS, F.C. "A" 12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D"  12:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - LA FLORESTA, C.D. "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - TORREFORTA, C.D.C. "C"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "E" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  09:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "C" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
TORREFORTA, C.D.C. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - TORREDEMBARRA, U.D. "A"  09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - LA FLORESTA, C.D. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - REUS DEPORTIU, C.F. SAD "C" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
VILASECA C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 10:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
ASCÓ, F.C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - MAS PELLICER, U.D.C. "C"  12:15

06-05-2018, (Diumenge)

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
MONTBLANC, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  12:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA F. GAVA, C. "A"  11:00

 INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
TORREDEMBARRA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 11:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
LA FLORESTA, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  11:15 

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 10:00 

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
LA FLORESTA, C.D. "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  11:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" 17:30 

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 10:30 

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
RIUDOMS, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 8:00 

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada