dijous, 10 de maig de 2018

Partits de 12-13 de Maig de 2018


A continuació teniu la relació de partits d'aquest cap de setmana:
12-05-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
BATEA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  18:30

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - PARE MANYANET, A.E. "A"  15:30

PREFERENT CADET, GRUP 1
CORNELLA, U.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"   19:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - RIUDOMS, C.D. "A"  09:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - LA SALLE REUS, F.C. "B" 12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - CUSA-LA GRANJA, U.D. "A"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
UNIO ASTORGA, C.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" C 12:15

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - SALOU, U.D. "A"  12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  11:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - CANONJA, C.F. "B"  09:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CANONJA, C.F. "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 11:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - MONTBLANC, C.F. "A"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  10:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - TANCAT, U.D. "B"  10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
LA FLORESTA, C.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  11:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
UNIO ASTORGA, C.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  10:50

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "F"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - CAMP CLAR, AT. "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  10:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - ALCOVER, C.E. "A" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"  09:30


13-05-2018, (Diumenge)

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - RIUDOMS, C.D. "B"  09:30

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
RAPITENCA, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  17:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  09:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A"  10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - LA FLORESTA, C.D. "D"  09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
LA RIERA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" C 09:45

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - VILADECANS U.D. "A"12:00

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada