diumenge, 6 de maig de 2018

Marcadors del 5-6 de Maig de 2018

Gran victòria del Cadet C per aconseguir el liderat

A continuació teniu el resultats d'aquest cap de setmana:



05-05-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - RODA DE BARA AT. "A"  4-1

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
EBRE ESCOLA ESP.,CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 4-0

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
LA SALLE REUS, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  1-3

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
UNIO ASTORGA, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  5-1

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CASTELLDEFELS, U.E. "A" 1-2

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  2-4

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - LA SALLE REUS, F.C. "A" 3-1

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D"  5-1

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - LA FLORESTA, C.D. "A"  0-1

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - TORREFORTA, C.D.C. "C"  3-2

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "E" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  4-1

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "C" 19-1

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
TORREFORTA, C.D.C. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 5-2

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - TORREDEMBARRA, U.D. "A"  1-5

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - LA FLORESTA, C.D. "A"  2-1

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B"  4-6

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - REUS DEPORTIU, C.F. SAD "C" 0-6

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
VILASECA C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 2-6

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
ASCÓ, F.C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A" 1-12

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A"  2-2

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - MAS PELLICER, U.D.C. "C"  1-2

06-05-2018, (Diumenge)

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
MONTBLANC, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  1-2

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA F. GAVA, C. "A"  1-0

 INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
TORREDEMBARRA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" suspés

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
LA FLORESTA, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 6-0

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 3-8

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
LA FLORESTA, C.D. "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  2-5

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" 6-3

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 13-0

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
RIUDOMS, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 2-2

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada