dijous, 26 d’abril de 2018

Partits del 28-29 d'Abril de 2018


Adjuntem relació de partits que juguen els nostres equips aquest cap de setmana:
28-04-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
JESUS CATALONIA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  16:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - POBLA MAFUMET, C.F. "A"  15:30

PREFERENT CADET, GRUP 1
VILANOVA GELTRU C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  09:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - MAS PELLICER, U.D.C. "A"  12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - LA FLORESTA, C.D. "C" 09:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  16:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - CANONJA, C.F. "B"  12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
AMPOSTA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  11:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A" 10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
BONAVISTA, C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" 09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - UNIO ASTORGA, C.E. "A"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
MAS PELLICER, U.D.C. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  09:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL "A"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "E"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "B"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - LA FLORESTA, C.D. "A"  10:45

29-04-2018, (Diumenge)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CASTELLDEFELS, U.E. "A"  11:45

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" 09:15

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  16:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A"  10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
RIUDOMS, C.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"   10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
SAN SALVADOR, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  09:45

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "A"  12:30

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada