dimarts, 3 d’abril de 2018

Partits del 7-8 d'Abril de 2018


Després de la parada per Setmana Santa, tornen les competicions oficials. Aquí teniu el llistats de partits del cap de setmana. Molta sort a tots els equips:


07-04-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - VENDRELL C.E. "A"  16:30

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  18:15

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  18:00

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
VILASECA C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  16:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - UNIO ASTORGA, C.E. "B" 12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - TORREFORTA, C.D.C. "A" (retirat)

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - GAVA MAR, C.F. "A"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ,
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  13:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  10:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C"  12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  12:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
MORELL, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - TARRAGONA, F.C. "A" 09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "A"  09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  12:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - MONTBLANC, C.F. "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
UNIO ASTORGA, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  10:40

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - CE TECNIFUTBOL SALOU "A" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - BONAVISTA, C. "A"  10:45 

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
AEM, S.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  12:00

08-04-2018, (Diumenge)

PREFERENT CADET, GRUP 1
RAPITENCA, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  12:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
Descansa - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" 09:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
MONTBRIO, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  11:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
SALOU, U.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  11:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CONSTANTI, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  10:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
FONTSANTA-FATJO, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  18:00

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada