dijous, 19 d’abril de 2018

Partits del 21-22 d'Abril de 2018


Us adjuntem horaris del cap de setmana. Volem destacar el partit del Amateur que juga contra el tercer classificat en la lluita per l'ascens a primera. Us convidem a venir a animar al primer equip i ajudar-los des de la grada a assolir el que seria una victòria molt important

diumenge, 15 d’abril de 2018

Resultats del 14-15 d'Abril de 2018



Marcadors del cap de setmana:

14-04-2018, (Dissabte)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CORNELLA, U.D. "C"  0-4

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A"  3-4

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA F. GAVA, C. "B"  0-1

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - PARE MANYANET, A.E. "A" 0-6

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" 2-1

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - LA SALLE REUS, F.C. "B"  6-2

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
REUS DEPORTIU, C.F. SAD "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  9-1

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  2-2

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"  1-3

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - FALSET ESPORTIU "B"  7-1

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "F" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  3-4

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CUSA-LA GRANJA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  4-3

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CUSA-LA GRANJA, U.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" 4-8

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
REUS DEPORTIU, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  5-0

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - RIUDOMS, C.D. "A" 0-6

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "B"  9-1

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "A"  4-1

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - LA FLORESTA, C.D. "D"  3-2

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - MONTBRIO, C.E. "A"  5-0

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
MONTROIG AT. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"   2-4

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B" 4-2

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
LA SALLE TARRAGONA A.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  9-0

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A"  3-4

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - PARDINYES C.F. "A"  0-8

15-04-2018, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CANONJA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  2-2

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" 2-3

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C"  5-0

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  0-2

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A"  3-1

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - MAS PELLICER, U.D.C. "E"  4-1

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  6-0

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"  1-6

dijous, 12 d’abril de 2018

Horaris dels partits del 14-15 d'Abril de 2018


Adjuntem partits d'aquest pròxim cap de setmana:
14-04-2018, (Dissabte)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CORNELLA, U.D. "C"  15:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A"  15:30

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA F. GAVA, C. "B"  11:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - PARE MANYANET, A.E. "A" 09:15

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - LA SALLE REUS, F.C. "B"  13:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
REUS DEPORTIU, C.F. SAD "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  10:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - FALSET ESPORTIU "B"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "F" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  09:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CUSA-LA GRANJA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  13:15

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CUSA-LA GRANJA, U.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" 13:15

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
REUS DEPORTIU, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  09:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - RIUDOMS, C.D. "A" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "B"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "A"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - LA FLORESTA, C.D. "D"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - MONTBRIO, C.E. "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
MONTROIG AT. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"   11:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
LA SALLE TARRAGONA A.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  11:30

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A"  17:45

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - PARDINYES C.F. "A"  12:30 

15-04-2018, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CANONJA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  11:45

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" 12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C"  09:30

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  12:45

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A"  12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - MAS PELLICER, U.D.C. "E"  09:15

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"  09:15

diumenge, 8 d’abril de 2018

Marcadors del 7-8 d´abril de 2018

Gran partit del prebenjamí C davant el Constantí A
A continuació teniu els resultats del cap de setmana

dimarts, 3 d’abril de 2018

Partits del 7-8 d'Abril de 2018


Després de la parada per Setmana Santa, tornen les competicions oficials. Aquí teniu el llistats de partits del cap de setmana. Molta sort a tots els equips: