diumenge, 18 de març de 2018

Resultats del 17-18 de Març de 2018


Us adjuntem marcadors del cap de setmana:



17-03-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - ULLDECONA, C.F. "A"  2-1

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CFJ MOLLERUSSA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  0-3

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
MONTBLANC, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  3-3

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B"  1-0

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D"  0-7

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A"  5-2

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  1-3

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
SALOU, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 1-1

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  0-22

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - LA FLORESTA, C.D. "E"   4-4

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  3-3

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B"  3-1

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CANONJA, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  5-2

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - MIAMI PLATJA CLUB ATLETIC "A"  5-4

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - RIUDOMS, C.D. "B"  1-8

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
E.F.B.S. COSTA DAURADA "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  0-9

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - VILASECA C.F. "A"  0-2

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CANONJA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  7-1

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - ALCOVER, C.E. "B" 1-6

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
PONTS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  8-4

18-03-2018, (Diumenge)

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
FALSET ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  2-4

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - ICOMAR, C.F. "A"  8-0

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SEGRE, AT. "A"  1-2

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
TANCAT, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" AJORNAT

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" 0-5

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  3-2

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  1-17

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - CAMP CLAR, AT. "A"  3-4

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
ICOMAR, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  3-8

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
PALLEJA, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  1-6

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada