dimarts, 20 de març de 2018

Partits oficials del 21 al 25 de Març de 2018


Us adjuntem partits del cap de setmana. Veureu que tenim 2 partits avançats a la jornada, l'Aleví C que juga dimecres i l'Aleví  A que juga divendres.
Aquest son partits oficials. El cap de setmana diversos equips començaran a jugar torneigs com el Mundialito.

21-03-2018, (Dimecres)

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B"  18:45

23-03-2018, (Divendres)

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" 19:00

24-03-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
POBLA MAFUMET, C.F. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  17:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - PRAT, A.E. "A"  15:30

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A"  15:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - MAS PELLICER, U.D.C. "A" 09:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. "B"  11:30

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
AQUA HOTEL FUTBOL CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  13:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - UNIO ASTORGA, C.E. "A"  16:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A"  13:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D"  13:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  09:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - MAS IGLESIAS DE REUS CE. "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "A"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - PARE MANYANET, A.E. "D"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CANONJA, C.F. "E" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  11:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
SALOU, U.D. "A" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  10:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "C"  12:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "E" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E"  10:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - PARE MANYANET, A.E. "C"  12:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - VILASECA C.F. "C" 12:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  09:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - SALOU, U.D. "B"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
SAN SALVADOR, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  10:30

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - SANTBOIA, F.C. "A" 17:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A"  12:15

25-03-2018, (Diumenge)

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
LA SALLE REUS, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  13:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CANONJA, C.F. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  16:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
FC TARRACO "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" CAMP DE FUTBOL  10:00

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada