dissabte, 24 de març de 2018

Mundialito 2018, els nostres equips a la fase previa

Durant aquest dies tenim una gran festa del futbol a les nostres instal·lacions, on es disputa el 25 aniversari del Mundialito de futbol base. 14 dels nostres equips hi participen distribuïts per data de naixement.  Davant tindran equips de tot arreu del món, entre ells equips de primer nivell.

Us fem arribar una relació dels partits que jugaran els nostres equips a la fase prèvia:



CategoriaEquipoRivalDiaHoraCamp
2006Aleví AACF Australia25/03/20189:00Salou
2006Aleví AGimnàstic Manresa26/03/20189:00Cambrils
2006Aleví AESM Canada26/03/201815:00Cambrils
2006Aleví AAt. Madrid27/03/201817:00Cambrils
2006Aleví AGalatasaray28/03/201815:00Cambrils
2006Aleví BModeration INC25/03/201810:00Cambrils
2006Aleví BNástic Tarragona26/03/201818:00Cambrils
2006Aleví BLiverpool27/03/201812:00Cambrils
2006Aleví BUD Las Palmas28/03/201817:00Cambrils
2006Aleví HAD Claret25/03/20189:00Cambrils
2006Aleví HAltinordu26/03/20189:00Cambrils
2006Aleví HCF Parets26/03/201815:00Cambrils
2006Aleví HInter de Milan27/03/201811:00Cambrils
2006Aleví HA Baskonia28/03/201811:00Cambrils
2007Aleví CArlington25/03/201811:00La Selva C.
2007Aleví CDeportivo de La Coruña27/03/20189:00La Selva C.
2007Aleví CGimnàstic Manresa27/03/201815:00Montroig
2007Aleví CUD Salou28/03/201811:00Salou
2007Aleví EModeration INC25/03/201811:00Cambrils
2007Aleví ESan Diego FC27/03/20189:00Cambrils
2007Aleví EGirona27/03/201815:00Cambrils
2007Aleví EUD Salou28/03/201811:00Salou
2007Aleví FSpartak de Moscú25/03/201811:00Cambrils
2007Aleví FUsa IFC EAST Red27/03/20189:00Cambrils
2007Aleví FFC Montreal27/03/201815:00Cambrils
2007Aleví FLa Floresta28/03/201815:00La Floresta
2008Benjamí AEscuela RFEF25/03/201815:00Cambrils
2008Benjamí APSV26/03/201817:00Cambrils
2008Benjamí AAltinordu FC27/03/201810:00Cambrils
2008Benjamí AEscola Valls F27/03/201816:00Cambrils
2008Benjamí ASport Education SC28/03/201815:00Cambrils
2008Benjamí BUD Salou25/03/201815:00Salou
2008Benjamí BSpartak Moscú26/03/201818:00Cambrils
2008Benjamí BCedar Stars Academy27/03/20189:00Cambrils
2008Benjamí BCD Torreforta27/03/201815:00Cambrils
2008Benjamí BClub Atlético Argentino28/03/201111:00Cambrils
2008Benjamí DLevante25/03/201811:00Montroig
2008Benjamí DLa Selva del Camp26/03/201811:00La Selva C.
2008Benjamí DBW Gottschee27/03/201810:00Cambrils
2008Benjamí DNFA27/03/201816:00Cambrils
2008Benjamí DGimnàstic Manresa28/03/20189:00Cambrils
2009Benjamí CNástic Tarragona25/03/201811:00Cambrils
2009Benjamí CEFB Salou26/03/201817:00Cambrils
2009Benjamí CFC Porto27/03/201818:00Cambrils
2009Benjamí CChelsea FC28/03/20189:00Cambrils
2009Benjamí ECE Santes Creus25/03/201816:00Cambrils
2009Benjamí EDeportivo de La Coruña26/03/201812:00Cambrils
2009Benjamí ELa Selva del Camp27/03/201817:00La Selva C.
2009Benjamí EUsa IFC EAST28/03/201810:00Cambrils
2009Benjamí FESM Canada25/03/20189:00Cambrils
2009Benjamí FLevante UD27/03/201818:00Cambrils
2009Benjamí FCD La Floresta28/03/201810:00La Floresta
2009Benjamí FNástic Tarragona28/03/201815:00Cambrils
2010Prebejamín BA Baskonia FE25/03/20189:00Cambrils
2010Prebejamín BValencia CF26/03/201816:00Cambrils
2010Prebejamín BCEF Bosc de Tosca28/03/201810:00Cambrils
2010Prebejamín BLa Selva del Camp28/03/201816:00La Selva C.
2010Prebenjamín AFC Porto26/03/201815:00Cambrils
2010Prebenjamín ACD Torreforta27/03/201818:00Cambrils
2010Prebenjamín ACE Santes Creus28/03/201810:00Cambrils
2010Prebenjamín AGirona FC28/03/201816:00Cambrils

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada