dilluns, 5 de febrer de 2018

Resultats del 3-4 de febrer de 2018

Els nois del Cadet A van aconseguir una gran victòria davant el St Ildefonso

A continuació teniu la relació de resultats dels nostres equips federats aquest cap de setmana


03-02-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
AMPOSTA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  0-0

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - VILANOVA GELTRU C.F. "A"  1-4

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" 3-1

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  2-2

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SANT ILDEFONS, U.E. "A"  3-2

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
BONAVISTA, C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  0-8

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. SAD "B"  3-1

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B"  1-1

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
MONTROIG AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  1-9

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - TANCAT, U.D. "A"  8-1

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - TANCAT, U.D. "B" 6-2

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  0-2

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B"  4-3

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  1-2

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CUNIT, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 5-2

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CANONJA, C.F. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  2-1

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  2-6

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - MAS PELLICER, U.D.C. "A"  1-3

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - BONAVISTA, C. "A" 2-3

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
ALCOVER, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" 7-2

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
FALSET ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D" 5-1

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" SUSPÈS

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CANONJA, C.F. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  6-0

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
RIUDOMS, C.D. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 6-1

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
PARE MANYANET, A.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  1-4

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - ICOMAR, C.F. "A" CAMP DE FUTBOL 1-8

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - FEMFUTBOL VILANOVA CLUB ESPORTIU "A"SUSPÈS

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  3-0

04-02-2018, (Diumenge) 

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
MONTROIG AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" 3-4

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  1-2

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada