dijous, 1 de febrer de 2018

Partits del 2-3 de Febrer de 2018



A continuació teniu la relació de partits del pròxim cap de setmana:
 
03-02-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
AMPOSTA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  18:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - VILANOVA GELTRU C.F. "A"  18:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" 15:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  17:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SANT ILDEFONS, U.E. "A"  11:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
BONAVISTA, C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  12:30

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. SAD "B"  12:30 

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
MONTROIG AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  11:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - TANCAT, U.D. "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - TANCAT, U.D. "B" 10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  09:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  14:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CUNIT, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" T 10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CANONJA, C.F. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  09:15

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - MAS PELLICER, U.D.C. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - BONAVISTA, C. "A" 09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
ALCOVER, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" 10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
FALSET ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CANONJA, C.F. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
RIUDOMS, C.D. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
PARE MANYANET, A.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  12:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - ICOMAR, C.F. "A" CAMP DE FUTBOL 09:30

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - FEMFUTBOL VILANOVA CLUB ESPORTIU "A" 17:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  10:45 

04-02-2018, (Diumenge) 

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
MONTROIG AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  10:00

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada