dimarts, 13 de febrer de 2018

Partits del 17-18 de Febrer de 2018


A continuació teniu la relació de partits del pròxim cap de setmana:

17-02-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - TORREDEMBARRA, U.D. "A" 16:15

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  18:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CUBELLES, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  17:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
SALOU, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  14:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
PRAT, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  13:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "A"  12:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
MARIANAO POBLET UD "A" (RETIRAT)- CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - MONTBLANC, C.F. "A"  09:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B"  12:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
UNIO ASTORGA, C.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  09:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "E"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "F"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
TORREDEMBARRA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" 10:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - LA SALLE REUS, F.C. "B"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - CANONJA, C.F. "D"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - PARE MANYANET, A.E. "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  12:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  10:30

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  20:00

18-02-2018, (Diumenge)

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - FALSET ESPORTIU "A"   11:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  14:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CONSTANTI, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - MAS PELLICER, U.D.C. "D"  12:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - ICOMAR, C.F. "A" 11:15

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CUSA-LA GRANJA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A"  09:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - SALOU, U.D. "B" 09:45

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - PLA URGELL, C.E. "A"  11:15

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada