dimecres, 28 de febrer de 2018

Partits del 3-4 de Març de 2018


Us adjuntem horaris dels partits del cap de setmana. Volem destacar el partir del primer equip que com a primer classificat rep al Camarles, segon classificat. Un partit molt important pels interessos del Amateur i per seguir aspirant al títol i l'ascens. Us convidem a tots a venir a gaudir del partit i animar al nostre equip.

divendres, 23 de febrer de 2018

Partits del 24-25 de Febrer de 2018


A continuació teniu la relació de partits del cap de setmana:

24-02-2018, (Dissabte)

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESPAÑA CANONJA, U.D. "A"  15:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A"  09:30

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SEGRE, AT. "A"  12:00 18

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  10:40

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - FALSET ESPORTIU "A"  12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - RAPITENCA, U.E. "A" 10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - Descansa

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  09:15

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - RAPITENCA, U.E. "A" 10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  10:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - LA SALLE REUS, F.C. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
FALSET ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E"  10:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - TORREFORTA, C.D.C. "C" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - LA SALLE REUS, F.C. "A"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
SALOU, U.D. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  09:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CUSA-LA GRANJA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  10:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
REUS DEPORTIU, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  10:00

25-02-2018, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  12:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ASCO, F.C. "A"  11:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  10:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
SALOU, U.D. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  10:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" 12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "C" 10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
TARRAGONA, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  10:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - ICOMAR, C.F. "A"  10:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - LA SALLE TARRAGONA A.F. "A"  09:15

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT "A" 11:45

diumenge, 18 de febrer de 2018

Resultats del 17-18 de Febrer de 2018

Imatge del partit que el Aleví C ha jugat davant Constantí A

A continuació teniu la relació de marcadors del cap de setmana:

dimarts, 13 de febrer de 2018

Partits del 17-18 de Febrer de 2018


A continuació teniu la relació de partits del pròxim cap de setmana:

17-02-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - TORREDEMBARRA, U.D. "A" 16:15

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  18:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CUBELLES, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  17:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
SALOU, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  14:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
PRAT, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  13:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "A"  12:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
MARIANAO POBLET UD "A" (RETIRAT)- CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - MONTBLANC, C.F. "A"  09:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B"  12:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
UNIO ASTORGA, C.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  09:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "E"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "F"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
TORREDEMBARRA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" 10:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - LA SALLE REUS, F.C. "B"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - CANONJA, C.F. "D"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - PARE MANYANET, A.E. "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  12:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  10:30

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  20:00

18-02-2018, (Diumenge)

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - FALSET ESPORTIU "A"   11:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  14:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CONSTANTI, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - MAS PELLICER, U.D.C. "D"  12:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - ICOMAR, C.F. "A" 11:15

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CUSA-LA GRANJA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A"  09:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - SALOU, U.D. "B" 09:45

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - PLA URGELL, C.E. "A"  11:15

dilluns, 5 de febrer de 2018

Resultats del 3-4 de febrer de 2018

Els nois del Cadet A van aconseguir una gran victòria davant el St Ildefonso

A continuació teniu la relació de resultats dels nostres equips federats aquest cap de setmana

dijous, 1 de febrer de 2018

Partits del 2-3 de Febrer de 2018



A continuació teniu la relació de partits del pròxim cap de setmana:
 
03-02-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
AMPOSTA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  18:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - VILANOVA GELTRU C.F. "A"  18:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" 15:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  17:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SANT ILDEFONS, U.E. "A"  11:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
BONAVISTA, C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  12:30

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. SAD "B"  12:30 

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
MONTROIG AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  11:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - TANCAT, U.D. "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - TANCAT, U.D. "B" 10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  09:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  14:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CUNIT, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" T 10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CANONJA, C.F. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  09:15

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - MAS PELLICER, U.D.C. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - BONAVISTA, C. "A" 09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
ALCOVER, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" 10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
FALSET ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CANONJA, C.F. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
RIUDOMS, C.D. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
PARE MANYANET, A.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  12:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - ICOMAR, C.F. "A" CAMP DE FUTBOL 09:30

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - FEMFUTBOL VILANOVA CLUB ESPORTIU "A" 17:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  10:45 

04-02-2018, (Diumenge) 

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
MONTROIG AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  10:00