dijous, 18 de gener de 2018

Partits del 20-21 de gener de 2018


Relació de partits dels equips federats d'aquest cap de setmana

20-01-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
MORELL, C.D. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  17:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - RIUDOMS, C.D. "A" 15:30

PREFERENT CADET, GRUP 1
BARCELONA, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  11:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - MONTBLANC, C.F. "A"  09:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B"  12:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
FIF LLEIDA, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  11:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - RIUDOMS, C.D. "A"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ,
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "C" 12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  12:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "B" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - RIUDOMS, C.D. "D" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
TORREDEMBARRA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  12:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
BASE MARC BARTRA CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
MONTROIG AT. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  10:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - CANONJA, C.F. "B"  10:30

21-01-2018, (Diumenge)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - BLANCA SUBUR, C.F. "A"  11:45

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - UNIO ASTORGA, C.E. "A"  09:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
VENDRELL C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
LA SALLE REUS, F.C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - TORREFORTA, C.D.C. "D" 11:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "A" 09:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - CE TECNIFUTBOL SALOU "B"  09:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  10:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   11:45

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada