dimecres, 10 de gener de 2018

Partits del 13-14 de gener de 2018


A continuació teniu els horaris dels partits d'aquest cap de setmana.

13-01-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - LA SENIA, C.F. "A" 16:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 16:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
PARE MANYANET, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  18:00

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  15:45

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CORNELLA, U.D. "B"  12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  13:30

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - RAPITENCA, U.E. "A" 12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CUSA-LA GRANJA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 13:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - UNIO ASTORGA, C.E. "B"  09:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CANONJA, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" 18:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CANONJA, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  10:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - CANONJA, C.F. "C"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
MONTBLANC, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  11:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - BONAVISTA, C. "B"  12:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - LA RIERA, C.F. "A" 09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
TANCAT, U.D. "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  10:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - LA FLORESTA, C.D. "C"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - UNIO ASTORGA, C.E. "B"  12:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "F" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  10:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
ALCOVER, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - RIUDOMS, C.D. "C"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  09:00

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
PARDINYES C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 12:30

14-01-2018, (Diumenge)

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
LA FLORESTA, C.D. "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  12:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMP CLAR, AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  10:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
VILADECANS U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  19:00

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada