divendres, 26 de gener de 2018

Partits del 27-28 de gener de 2018


27-01-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - HOSPITALET DE L'INFANT, C.D. "A"  15:30

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
LA FLORESTA, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 18:15

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
JOVENTUT BISBALENCA C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  16:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
RIUDOMS, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 19:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - MARTORELL C.F. "A"  12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
RIUDOMS, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  13:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
LA SALLE REUS, F.C. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  18:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF "A"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CANONJA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - RIUDOMS, C.D. "B"  09:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
SALOU, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D"  14:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - MAS PELLICER, U.D.C. "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
TORREFORTA, C.D.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 10:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "A" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
RIUDOMS, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - VILASECA C.F. "C"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
LA FLORESTA, C.D. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "C"  10:45

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
TORREFORTA, C.D.C. "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  11:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B" 10:45 

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" 11:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - RIUDOMS, C.D. "C"  12:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
MONTBLANC, CLUB FUTBOL "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  13:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "A"  09:30

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "B"  17:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - MASSALCOREIG FUTBOL CLUB "B"  12:30

28-01-2018, (Diumenge)

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
SALOU, U.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "F" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  11:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
TARRAGONA, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 12:00

dimarts, 23 de gener de 2018

Nova iniciativa solidaria: "Fútbol para todos" by Gedo


La empresa Gedo ha posat en marxa una nova iniciativa similar a la de la temporada passada per fer arribar material esportiu a gent necessitada. Tal i com va funcionar a l'anterior edició podreu adquirir pilotes i botes de futbol de alta qualitat de la marca Gedo. Amb cada compra, Gedo es compromet a donar una a la Fundación Eusebio Sacristán. 

En aquesta ocasió la iniciativa ha rebut el suport de Joaquín, jugador del Real Betis Balompié.
Des del Cambrils Unió CF participem en la iniciativa, posant a la venda les pilotes i les botes solidàries a les nostres oficines.

Així que us animem a participar-hi i repetir l'èxit de la edició anterior. Per fer la vostra comanda ho podeu fer per 2 vies:
- Podeu preguntar a les oficines del club.
- A través de la web: https://www.gedo.es/

Vídeo promocional de la iniciativa



dijous, 18 de gener de 2018

Partits del 20-21 de gener de 2018


Relació de partits dels equips federats d'aquest cap de setmana

20-01-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
MORELL, C.D. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  17:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - RIUDOMS, C.D. "A" 15:30

PREFERENT CADET, GRUP 1
BARCELONA, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  11:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - MONTBLANC, C.F. "A"  09:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B"  12:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
FIF LLEIDA, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  11:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - RIUDOMS, C.D. "A"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ,
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "C" 12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  12:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "B" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - RIUDOMS, C.D. "D" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
TORREDEMBARRA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  12:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
BASE MARC BARTRA CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
MONTROIG AT. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  10:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - CANONJA, C.F. "B"  10:30

21-01-2018, (Diumenge)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - BLANCA SUBUR, C.F. "A"  11:45

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - UNIO ASTORGA, C.E. "A"  09:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
VENDRELL C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
LA SALLE REUS, F.C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - TORREFORTA, C.D.C. "D" 11:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "A" 09:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - CE TECNIFUTBOL SALOU "B"  09:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  10:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   11:45

dimecres, 10 de gener de 2018

Partits del 13-14 de gener de 2018


A continuació teniu els horaris dels partits d'aquest cap de setmana.

13-01-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - LA SENIA, C.F. "A" 16:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 16:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
PARE MANYANET, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  18:00

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  15:45

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CORNELLA, U.D. "B"  12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  13:30

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - RAPITENCA, U.E. "A" 12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CUSA-LA GRANJA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 13:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - UNIO ASTORGA, C.E. "B"  09:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CANONJA, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" 18:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CANONJA, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  10:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - CANONJA, C.F. "C"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
MONTBLANC, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  11:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - BONAVISTA, C. "B"  12:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - LA RIERA, C.F. "A" 09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
TANCAT, U.D. "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  10:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - LA FLORESTA, C.D. "C"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - UNIO ASTORGA, C.E. "B"  12:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "F" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  10:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
ALCOVER, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - RIUDOMS, C.D. "C"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  09:00

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
PARDINYES C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 12:30

14-01-2018, (Diumenge)

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
LA FLORESTA, C.D. "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  12:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMP CLAR, AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  10:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
VILADECANS U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  19:00

Voluntariat Jocs del Mediterrani 2018

Us adjuntem comunicat que ens han fet arribar des de l'ajuntament de Cambrils respecte a la possibilitat de fer de voluntari a la seu de Cambrils dels Jocs del Mediterrani 2018.

Bon dia,

Fa uns dies enrere vàreu rebre convocatòria per la Xerrada Voluntaris Jocs Mediterranis 2018. Com ja sabeu, Cambrils serà seu de les disciplines de Judo i Karate, és per això que és important la implicació de les entitats esportives locals en aquest esdeveniment esportiu.

En aquest sentit us adjunto carta del regidor d’esports en la que demana la vostra col·laboració i participació en les diferents accions que s’organitzen des de l’organització dels JJMM2018. Feu difusió entre membres de la junta, entrenadors, pares i altres.

Xerrada Voluntaris JJMM2018
_ Data: dijous 11 de gener de 2018 a les 18.30h
_ Lloc: Sala Centre Cultural 

Podeu confirmar la vostra assistència a esp@cambrils.org o ogiron@diputaciodetarragona.cat

Gràcies per la vostra col·laboració.