dijous, 19 d’abril de 2018

Partits del 21-22 d'Abril de 2018


Us adjuntem horaris del cap de setmana. Volem destacar el partit del Amateur que juga contra el tercer classificat en la lluita per l'ascens a primera. Us convidem a venir a animar al primer equip i ajudar-los des de la grada a assolir el que seria una victòria molt important

diumenge, 15 d’abril de 2018

Resultats del 14-15 d'Abril de 2018



Marcadors del cap de setmana:

14-04-2018, (Dissabte)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CORNELLA, U.D. "C"  0-4

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A"  3-4

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA F. GAVA, C. "B"  0-1

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - PARE MANYANET, A.E. "A" 0-6

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" 2-1

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - LA SALLE REUS, F.C. "B"  6-2

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
REUS DEPORTIU, C.F. SAD "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  9-1

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  2-2

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"  1-3

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - FALSET ESPORTIU "B"  7-1

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "F" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  3-4

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CUSA-LA GRANJA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  4-3

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CUSA-LA GRANJA, U.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" 4-8

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
REUS DEPORTIU, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  5-0

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - RIUDOMS, C.D. "A" 0-6

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "B"  9-1

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "A"  4-1

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - LA FLORESTA, C.D. "D"  3-2

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - MONTBRIO, C.E. "A"  5-0

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
MONTROIG AT. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"   2-4

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B" 4-2

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
LA SALLE TARRAGONA A.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  9-0

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A"  3-4

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - PARDINYES C.F. "A"  0-8

15-04-2018, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CANONJA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  2-2

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" 2-3

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C"  5-0

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  0-2

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A"  3-1

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - MAS PELLICER, U.D.C. "E"  4-1

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  6-0

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"  1-6

dijous, 12 d’abril de 2018

Horaris dels partits del 14-15 d'Abril de 2018


Adjuntem partits d'aquest pròxim cap de setmana:
14-04-2018, (Dissabte)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CORNELLA, U.D. "C"  15:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A"  15:30

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA F. GAVA, C. "B"  11:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - PARE MANYANET, A.E. "A" 09:15

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - LA SALLE REUS, F.C. "B"  13:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
REUS DEPORTIU, C.F. SAD "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  10:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - FALSET ESPORTIU "B"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "F" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  09:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CUSA-LA GRANJA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  13:15

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CUSA-LA GRANJA, U.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" 13:15

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
REUS DEPORTIU, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  09:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - RIUDOMS, C.D. "A" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "B"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "A"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - LA FLORESTA, C.D. "D"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - MONTBRIO, C.E. "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
MONTROIG AT. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"   11:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
LA SALLE TARRAGONA A.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  11:30

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A"  17:45

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - PARDINYES C.F. "A"  12:30 

15-04-2018, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CANONJA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  11:45

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" 12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C"  09:30

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  12:45

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A"  12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - MAS PELLICER, U.D.C. "E"  09:15

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"  09:15

diumenge, 8 d’abril de 2018

Marcadors del 7-8 d´abril de 2018

Gran partit del prebenjamí C davant el Constantí A
A continuació teniu els resultats del cap de setmana

dimarts, 3 d’abril de 2018

Partits del 7-8 d'Abril de 2018


Després de la parada per Setmana Santa, tornen les competicions oficials. Aquí teniu el llistats de partits del cap de setmana. Molta sort a tots els equips:

dissabte, 24 de març de 2018

Mundialito 2018, els nostres equips a la fase previa

Durant aquest dies tenim una gran festa del futbol a les nostres instal·lacions, on es disputa el 25 aniversari del Mundialito de futbol base. 14 dels nostres equips hi participen distribuïts per data de naixement.  Davant tindran equips de tot arreu del món, entre ells equips de primer nivell.

Us fem arribar una relació dels partits que jugaran els nostres equips a la fase prèvia:

dimarts, 20 de març de 2018

Partits oficials del 21 al 25 de Març de 2018


Us adjuntem partits del cap de setmana. Veureu que tenim 2 partits avançats a la jornada, l'Aleví C que juga dimecres i l'Aleví  A que juga divendres.
Aquest son partits oficials. El cap de setmana diversos equips començaran a jugar torneigs com el Mundialito.

divendres, 16 de març de 2018

Partits del 17-18 de Març de 2018


Adjuntem horaris dels partits del cap de setmana

17-03-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - ULLDECONA, C.F. "A"  16:30 

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CFJ MOLLERUSSA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  14:00

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
MONTBLANC, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  18:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B"  10:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D"  12:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A"  09:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  11:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
SALOU, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 09:15

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  09:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - LA FLORESTA, C.D. "E"   09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CANONJA, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - MIAMI PLATJA CLUB ATLETIC "A"  09:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - RIUDOMS, C.D. "B"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
E.F.B.S. COSTA DAURADA "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  09:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - VILASECA C.F. "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CANONJA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  09:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - ALCOVER, C.E. "B" 10:45

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5 
PONTS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  11:00

18-03-2018, (Diumenge)

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
FALSET ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - ICOMAR, C.F. "A"  11:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SEGRE, AT. "A"  10:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
TANCAT, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" 10:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - CAMP CLAR, AT. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
ICOMAR, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  10:30

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
PALLEJA, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  12:15

dimecres, 7 de març de 2018

Mundialito 2018: Informació per a les famílies


Com ja sabeu aquest any es tornar a organitzar el Mundialito a les instal·lacions de Cambrils. Tota una festa del futbol que aquest any podran gaudir uns quants equips del nostre club. 
Volem tractar un parell de temes per a les famílies dels jugadors que participen

1. Entrades per a la festa inaugural i de clausura

Ja estan a la venta les entrades per a la inauguració i la clausura que es faran a la Tarraco Arena Plaza. Podeu comprar-les a la web del Mundialito: http://mundialito.org/tickets.php
Ens agradaria poder agrupar a totes les famílies a una zona concreta del recinte. Per això si voleu comprar les entrades s'aconsella fer-ho a la zona de TRIBUNA ALTA FG-GH-H-I
El número d'entrades es limitada, per això us aconsellem no deixar-ho per l'últim dia.

Preus de les entrades
Us deixem un vídeo tutorial de com fer la compra:

2. Samarretes pel dia de la inauguració

L'any passat varem posar a la venta unes samarretes blaves amb l'escut del Cambrils que van lluir molts familiars durant les cerimònies del Mundialito. Aquest any ens agradaria repetir la "marea blava" i per això posem a la vostra disposició la possibilitat de comprar les samarretes per un preu de només 3€. 
Hi han disponibles samarretes d'adult de XXXL a S i de talla 4 fins a 12 per nens.
Podeu fer la comanda a través del vostre entrenador. Ell agafarà la comanda de quantitat i talla, per fer-la arribar als coordinadors. 

Imatge d'una part de l'afició a la presentació 2017




dilluns, 5 de març de 2018

Resultats del 3 i 4 de Març de 2018

El 1er equip va aconseguir una gran victòria davant el segon que el situa més líder
A continuació teniu el resultats del cap de setmana:

dimecres, 28 de febrer de 2018

Partits del 3-4 de Març de 2018


Us adjuntem horaris dels partits del cap de setmana. Volem destacar el partir del primer equip que com a primer classificat rep al Camarles, segon classificat. Un partit molt important pels interessos del Amateur i per seguir aspirant al títol i l'ascens. Us convidem a tots a venir a gaudir del partit i animar al nostre equip.

divendres, 23 de febrer de 2018

Partits del 24-25 de Febrer de 2018


A continuació teniu la relació de partits del cap de setmana:

24-02-2018, (Dissabte)

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESPAÑA CANONJA, U.D. "A"  15:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A"  09:30

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SEGRE, AT. "A"  12:00 18

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  10:40

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - FALSET ESPORTIU "A"  12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - RAPITENCA, U.E. "A" 10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - Descansa

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  09:15

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - RAPITENCA, U.E. "A" 10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  10:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - LA SALLE REUS, F.C. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
FALSET ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E"  10:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - TORREFORTA, C.D.C. "C" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - LA SALLE REUS, F.C. "A"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
SALOU, U.D. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  09:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CUSA-LA GRANJA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  10:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
REUS DEPORTIU, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  10:00

25-02-2018, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  12:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ASCO, F.C. "A"  11:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  10:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
SALOU, U.D. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  10:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" 12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "C" 10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
TARRAGONA, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  10:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - ICOMAR, C.F. "A"  10:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - LA SALLE TARRAGONA A.F. "A"  09:15

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT "A" 11:45

diumenge, 18 de febrer de 2018

Resultats del 17-18 de Febrer de 2018

Imatge del partit que el Aleví C ha jugat davant Constantí A

A continuació teniu la relació de marcadors del cap de setmana:

dimarts, 13 de febrer de 2018

Partits del 17-18 de Febrer de 2018


A continuació teniu la relació de partits del pròxim cap de setmana:

17-02-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - TORREDEMBARRA, U.D. "A" 16:15

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  18:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CUBELLES, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  17:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
SALOU, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  14:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
PRAT, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  13:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "A"  12:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
MARIANAO POBLET UD "A" (RETIRAT)- CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - MONTBLANC, C.F. "A"  09:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B"  12:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
UNIO ASTORGA, C.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  09:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "E"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "F"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
TORREDEMBARRA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" 10:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - LA SALLE REUS, F.C. "B"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - CANONJA, C.F. "D"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - PARE MANYANET, A.E. "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  12:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "A"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  10:30

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
FEMENI MANU LANZAROTE CLUB DE FUTBOL "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  20:00

18-02-2018, (Diumenge)

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - FALSET ESPORTIU "A"   11:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  14:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CONSTANTI, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - MAS PELLICER, U.D.C. "D"  12:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - ICOMAR, C.F. "A" 11:15

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CUSA-LA GRANJA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A"  09:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - SALOU, U.D. "B" 09:45

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - PLA URGELL, C.E. "A"  11:15

dilluns, 5 de febrer de 2018

Resultats del 3-4 de febrer de 2018

Els nois del Cadet A van aconseguir una gran victòria davant el St Ildefonso

A continuació teniu la relació de resultats dels nostres equips federats aquest cap de setmana

dijous, 1 de febrer de 2018

Partits del 2-3 de Febrer de 2018



A continuació teniu la relació de partits del pròxim cap de setmana:
 
03-02-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
AMPOSTA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  18:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - VILANOVA GELTRU C.F. "A"  18:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" 15:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  17:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SANT ILDEFONS, U.E. "A"  11:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
BONAVISTA, C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  12:30

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. SAD "B"  12:30 

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
MONTROIG AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  11:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - TANCAT, U.D. "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - TANCAT, U.D. "B" 10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  09:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  14:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CUNIT, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" T 10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CANONJA, C.F. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  09:15

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - MAS PELLICER, U.D.C. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - BONAVISTA, C. "A" 09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
ALCOVER, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" 10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
FALSET ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CANONJA, C.F. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
RIUDOMS, C.D. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
PARE MANYANET, A.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  12:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - ICOMAR, C.F. "A" CAMP DE FUTBOL 09:30

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - FEMFUTBOL VILANOVA CLUB ESPORTIU "A" 17:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  10:45 

04-02-2018, (Diumenge) 

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
MONTROIG AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  10:00

divendres, 26 de gener de 2018

Partits del 27-28 de gener de 2018


27-01-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - HOSPITALET DE L'INFANT, C.D. "A"  15:30

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
LA FLORESTA, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 18:15

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
JOVENTUT BISBALENCA C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  16:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
RIUDOMS, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 19:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - MARTORELL C.F. "A"  12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
RIUDOMS, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  13:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
LA SALLE REUS, F.C. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  18:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF "A"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CANONJA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - RIUDOMS, C.D. "B"  09:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
SALOU, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D"  14:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - MAS PELLICER, U.D.C. "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
TORREFORTA, C.D.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 10:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "A" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
RIUDOMS, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - VILASECA C.F. "C"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
LA FLORESTA, C.D. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "C"  10:45

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
TORREFORTA, C.D.C. "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  11:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B" 10:45 

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" 11:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - RIUDOMS, C.D. "C"  12:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
MONTBLANC, CLUB FUTBOL "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  13:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "A"  09:30

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "B"  17:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - MASSALCOREIG FUTBOL CLUB "B"  12:30

28-01-2018, (Diumenge)

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
SALOU, U.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "F" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  11:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
TARRAGONA, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 12:00

dimarts, 23 de gener de 2018

Nova iniciativa solidaria: "Fútbol para todos" by Gedo


La empresa Gedo ha posat en marxa una nova iniciativa similar a la de la temporada passada per fer arribar material esportiu a gent necessitada. Tal i com va funcionar a l'anterior edició podreu adquirir pilotes i botes de futbol de alta qualitat de la marca Gedo. Amb cada compra, Gedo es compromet a donar una a la Fundación Eusebio Sacristán. 

En aquesta ocasió la iniciativa ha rebut el suport de Joaquín, jugador del Real Betis Balompié.
Des del Cambrils Unió CF participem en la iniciativa, posant a la venda les pilotes i les botes solidàries a les nostres oficines.

Així que us animem a participar-hi i repetir l'èxit de la edició anterior. Per fer la vostra comanda ho podeu fer per 2 vies:
- Podeu preguntar a les oficines del club.
- A través de la web: https://www.gedo.es/

Vídeo promocional de la iniciativa



dijous, 18 de gener de 2018

Partits del 20-21 de gener de 2018


Relació de partits dels equips federats d'aquest cap de setmana

20-01-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
MORELL, C.D. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  17:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - RIUDOMS, C.D. "A" 15:30

PREFERENT CADET, GRUP 1
BARCELONA, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  11:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - MONTBLANC, C.F. "A"  09:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B"  12:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
FIF LLEIDA, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  11:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - RIUDOMS, C.D. "A"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ,
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "C" 12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  12:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "B" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - RIUDOMS, C.D. "D" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
TORREDEMBARRA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  12:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
BASE MARC BARTRA CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
MONTROIG AT. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  10:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - CANONJA, C.F. "B"  10:30

21-01-2018, (Diumenge)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - BLANCA SUBUR, C.F. "A"  11:45

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - UNIO ASTORGA, C.E. "A"  09:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
VENDRELL C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
LA SALLE REUS, F.C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - TORREFORTA, C.D.C. "D" 11:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "A" 09:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - CE TECNIFUTBOL SALOU "B"  09:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  10:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
PUBILLA CASAS, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   11:45

dimecres, 10 de gener de 2018

Partits del 13-14 de gener de 2018


A continuació teniu els horaris dels partits d'aquest cap de setmana.

13-01-2018, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - LA SENIA, C.F. "A" 16:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 16:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
PARE MANYANET, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  18:00

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  15:45

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CORNELLA, U.D. "B"  12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  13:30

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - RAPITENCA, U.E. "A" 12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CUSA-LA GRANJA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 13:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - UNIO ASTORGA, C.E. "B"  09:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CANONJA, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" 18:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA FUTBOL DELTA DE L'EBRE "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CANONJA, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  10:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - CANONJA, C.F. "C"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
MONTBLANC, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  11:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - BONAVISTA, C. "B"  12:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - LA RIERA, C.F. "A" 09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
TANCAT, U.D. "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  10:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - LA FLORESTA, C.D. "C"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - UNIO ASTORGA, C.E. "B"  12:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "F" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  10:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
ALCOVER, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - RIUDOMS, C.D. "C"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  09:00

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
PARDINYES C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 12:30

14-01-2018, (Diumenge)

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
LA FLORESTA, C.D. "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  12:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMP CLAR, AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  10:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
VILADECANS U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  19:00

Voluntariat Jocs del Mediterrani 2018

Us adjuntem comunicat que ens han fet arribar des de l'ajuntament de Cambrils respecte a la possibilitat de fer de voluntari a la seu de Cambrils dels Jocs del Mediterrani 2018.

Bon dia,

Fa uns dies enrere vàreu rebre convocatòria per la Xerrada Voluntaris Jocs Mediterranis 2018. Com ja sabeu, Cambrils serà seu de les disciplines de Judo i Karate, és per això que és important la implicació de les entitats esportives locals en aquest esdeveniment esportiu.

En aquest sentit us adjunto carta del regidor d’esports en la que demana la vostra col·laboració i participació en les diferents accions que s’organitzen des de l’organització dels JJMM2018. Feu difusió entre membres de la junta, entrenadors, pares i altres.

Xerrada Voluntaris JJMM2018
_ Data: dijous 11 de gener de 2018 a les 18.30h
_ Lloc: Sala Centre Cultural 

Podeu confirmar la vostra assistència a esp@cambrils.org o ogiron@diputaciodetarragona.cat

Gràcies per la vostra col·laboració.