dijous, 26 d’octubre de 2017

Partits de lliga del 28-29 d'Octubre de 2017


A continuació teniu la relació de partits del cap de setmana. Recordeu que hi ha canvi d'hora, important sobre tot per als equips que juguen en diumenge.

28-10-2017, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - POBLA MAFUMET, C.F. "B"  17:45

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
SANT ILDEFONS, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  17:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - FALSET ESPORTIU "A" 15:30

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - LA FLORESTA, C.D. "A"  12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" 12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  18:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
SEGRE, AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  13:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - TANCAT, U.D. "A"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D"  16:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  13:15

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "B"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - SALOU, U.D. "A"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  15:15

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  11:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
MIAMI PLATJA CLUB ATLETIC "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - ICOMAR, C.F. "B"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. "A"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  10:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - CANONJA, C.F. "A"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
ALCOVER, C.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  11:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
PLA URGELL, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  12:30

29-10-2017, (Diumenge)

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - LA SALLE REUS, F.C. "B"  12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "D"  11:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - CANONJA, C.F. "B"  11:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - E.F.B.S. COSTA DAURADA "C" 09:45

FEMENI 7 TARRAGONA, GRUP 1
ALTAFULLA, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  17:00

dimecres, 18 d’octubre de 2017

Partits de lliga del 21-22 d'Octubre de 2017


A continuació us adjuntem horaris dels partits que disputaran els nostres equips federats:

21-10-2017, (Dissabte)

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 18:00

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 16:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
VILADECANS U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  17:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A"  12:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - BARCELONA, F.C. "B"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 15:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
PARE MANYANET, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A" 12:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
BASE L'ARBOÇ,CF. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  09:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
ALCOVER, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "C"  10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "A" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
PARE MANYANET, A.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - FALSET ESPORTIU "B"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - MAS PELLICER, U.D.C. "B"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  11:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - VILASECA C.F. "C" 09:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B" 10:45

22-10-2017, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
ULLDECONA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  17:15

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - RAPITENCA, U.E. "A"  11:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - SALOU, U.D. "B"  09:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
SAN SALVADOR, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
ALCOVER, C.E. "B" (retirat)- CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - TARRAGONA, F.C. "B"  10:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
MORELL, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" 10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
TARRAGONA, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  12:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A" 09:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - CUNIT, C.F. "A"  12:00

FEMENI 7 TARRAGONA, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - ICOMAR, C.F. "A" 10:00

dijous, 12 d’octubre de 2017

Horaris de partits del 14-15 d'Octubre de 2017


Us adjuntem relació de partits del pròxim cap de setmana:

14-10-2017, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - LA CAVA, C.D. "A" 17:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
ASCO, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  16:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL "A" 11:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
FALSET ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  10:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - VILASECA C.F. "A"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D"  13:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
UNIO ASTORGA, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  10:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - BASE MARC BARTRA CF "A"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - LA SALLE REUS, F.C. "B" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - SALOU, U.D. "B" 09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "F" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" 13:45

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CANONJA, C.F. "A"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
MONTROIG AT. "A" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  11:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - BASE L'ARBOÇ,CF. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
LA SALLE REUS, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "B"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - FALSET ESPORTIU "A" (retirat)

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  09:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - VILASECA C.F. "B"  09:30


15-10-2017, (Diumenge) 

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - TORREDEMBARRA, U.D. "A" 10:00

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - SALOU, U.D. "A" 12:15

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" 12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CANONJA, C.F. "A"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - C.F. MONTBLANC "B"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
ICOMAR, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  10:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "D"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - LA SALLE REUS, F.C. "C"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  10:45

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  12:00

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
MASSALCOREIG FUTBOL CLUB "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  12:00

dimecres, 4 d’octubre de 2017

Partits oficials del 7-8 d'Octubre de 2017


Aquest cap de setmana ja tindrem tots els equips en competició oficial. Desitjar a tots molta sort. Us deixem la relació d'horaris: