dimarts, 19 de desembre de 2017

Comunicat oficial sobre les accions judicials contra el club


A continuació us adjuntem comunicat oficial de la directiva del club, un comunicat que ha estat presentat i aprovat en Junta.


COMUNICADO OFICIAL DEL CLUB
        

En Cambrils, a diciembre de 2017

Mediante la presente, queremos poner en conocimiento de todos nuestros afiliados, sponsors, socios y demás componentes de la familia CAMBRILS UNIO, C.F., las acciones judiciales, en contra del Club, que el Sr. ALBERT FRANCH GENÉ, ha promovido a través de los Juzgados de Reus y las cuales se hallan en trámite.

Más concretamente, por parte del Sr. ALBERT FRANCH GENÉ, ha procedido a la impugnación, en su totalidad de los acuerdos adoptados por la Asamblea de Socios, celebrada en fecha 17 de Julio de 2017. Dicha actuación judicial ha sido contestada oportunamente a través de la dirección letrada contratada por esta entidad y para dicho fin, hallándose pendiente la celebración del correspondiente juicio.

Ahora bien, desde la Junta Directiva de esta Entidad, debemos poner de manifiesto que las causas o motivos de impugnación de la Asamblea de Socios, anteriormente referenciada, se funda en el hecho de si el Sr. ALBERT FRANCH GENÉ, es miembro de nuestra entidad, y por tanto si se le negó, indebidamente, su asistencia y participación en la misma, no siendo objeto de discusión  otros aspectos del funcionamiento de nuestra Entidad. Por ello, entendemos, desde la propia Junta Directiva de esta entidad, debemos comunicarles así como tomar las medidas pertinentes, siempre apoyadas por la normativa estatutaria del propio Club, teniendo en cuenta el buen hacer y funcionamiento de nuestra entidad y por supuesto la dedicación, siempre sin ánimo de lucro, que desde esta propia Junta se está llevando a cabo.

Para acabar, queremos manifestar que todos los procedimientos que se han puesto en marcha desde la entidad, a nivel administrativo, deportiva y de gestión, en estos últimos años, y que no son de debate judicial, nos han servido para lograr objetivos de transparencia y que a través de nuestra web, continuamente os lo estamos comunicando.

Atentamente,

Fdo.: Fco. Javier Ferré López
CAMBRILS UNIO CLUB DE FUTBOL

dimecres, 13 de desembre de 2017

Partits del 16 i 17 de Desembre de 2017


Aquest cap de setmana es disputa la última jornada de lliga d'aquest 2017. a continuació teniu la relació de partits dels equips federats:

16-12-2017, (Dissabte) Codi 

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - BATEA, C.F. "A"  16:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - LA SALLE REUS, F.C. "A"  12:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
CASTELLDEFELS, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  18:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B"  09:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - TORREDEMBARRA, U.D. "A" 12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - MAS PELLICER, U.D.C. "B" 12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
LA FLORESTA, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  11:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - LA FLORESTA, C.D. "B"  09:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
TORREFORTA, C.D.C. "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "E"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
BONAVISTA, C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  10:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
LA FLORESTA, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - LA FLORESTA, C.D. "B"  10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  11:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
REUS DEPORTIU, C.F. SAD "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  11:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - MAS PELLICER, U.D.C. "C"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - CUSA-LA GRANJA, U.D. "B" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - ASCÓ, F.C. "A"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" 09:30

17-12-2017, (Diumenge)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CASTELLDEFELS, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 17:15

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - MONTROIG AT. "A"  12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - RIUDOMS, C.D. "B"  09:45

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
ESCOLA F. GAVA, C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
LA SALLE REUS, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  12:15

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B"  09:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
FC TARRACO "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - VILASECA C.F. "B"  09:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
MAS PELLICER, U.D.C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  09:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  18:00

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - AEM, S.E. "A" MPAL. CAMBRILS 3 (DINS) 11:00

dijous, 30 de novembre de 2017

Partits del 2 i 3 de desembre de 2017


A continuació teniu la relació de partits del cap de setmana:

02-12-2017, (Dissabte) Codi 

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 18:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - VILANOVA GELTRU C.F. "A" 12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP
PARE MANYANET, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  17:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  15:15

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  13:35

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - MAS PELLICER, U.D.C. "A"  12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - AMPOSTA, C.F. "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
MAS PELLICER, U.D.C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - RIUDOMS, C.D. "C"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - CUSA-LA GRANJA, U.D. "A"  09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SAN SALVADOR, U.D. "A" 10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
UNIO ASTORGA, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO, CF "B" 09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "A" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - MAS PELLICER, U.D.C. "B" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
LES BORGES DEL CAMP, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E"  09:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "E" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  11:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  10:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - LA SALLE REUS, F.C. "B"(retirat)

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
LA FLORESTA, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" 10:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 12:00

03-12-2017, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
RODA DE BARA AT. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  17:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. "B"  11:45

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
POBLA MAFUMET, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  17:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
LA SALLE REUS, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D"  12:15

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  09:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - CUSA-LA GRANJA, U.D. "B"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  09:30

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - Descansa

dijous, 23 de novembre de 2017

Partits del 25-26 de Novembre de 2017



A continuació teniu la relació de partits d'aquest cap de setmana:

25-11-2017, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - JESUS CATALONIA, C.F. "A"  16:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - CANONJA, C.F. "A"  18:15

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
UNIO ASTORGA, C.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" 12:40

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
TORREFORTA, C.D.C. "A" (retirat) - CAMBRILS UNIO C.F. "C"

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - Descansa

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D"  13:20

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
PARE MANYANET, A.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  09:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - REUS DEPORTIU, C.F. "B"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
MONTBLANC, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" 11:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - ALCOVER, C.E. "B"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - RIUDOMS, C.D. "A" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  13:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - PONTS CLUB ESPORTIU "A"  12:15

26-11-2017, (Diumenge)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CORNELLA, U.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  16:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - VILASECA C.F. "B"  12:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
LA FLORESTA, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  13:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - LA FLORESTA, C.D. "B"  12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - REUS DEPORTIU, C.F. SAD "B"  09:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
LA FLORESTA, C.D. "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  11:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - VILASECA C.F. "B"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - EL CATLLAR, C.E. "A"  09:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
TARRAGONA, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  12:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
TANCAT, U.D. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - Descansa

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A"  11:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
RIUDOMS, C.D. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "B" 12:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  18:15

dijous, 16 de novembre de 2017

Partits del 18-19 de Novembre de 2017


Us adjuntem horaris del pròxim cap de setmana:

18-11-2017, (Dissabte)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - VILASECA C.F. "A"  15:30

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  16:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
ESCOLA F. GAVA, C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  16:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - LA SALLE REUS, F.C. "A"  12:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  12:15

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "B"  12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. SAD "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - VILASECA C.F. "A"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
FALSET ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "F"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
MAS PELLICER, U.D.C. "E" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - FC TARRACO "A"  09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  10:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
RIUDOMS, C.D. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  11:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "E"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  11:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
LA FLORESTA, C.D. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
MONTBRIO, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  12:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - MONTROIG AT. "B"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - LA SALLE TARRAGONA A.F. "A" 09:30

19-11-2017, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
GANDESA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  17:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 16:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - CANONJA, C.F. "B"  10:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 11:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - CANONJA, C.F. "E" 10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" 11:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - FONTSANTA-FATJO, C.D. "B" 12:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
VALLS AT., C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 12:00

dimarts, 14 de novembre de 2017

Gran presentació de la temporada 2017-18



Aquest diumenge hem viscut la gran festa del nostre club. Després de la sessió fotogràfica de tots els nostres equips (més de 30) i de cada un dels jugadors (més de 500), hem pogut gaudir de la desfilada de tots. Tot seguit hem tingut els parlaments i finalment la gran foto de família.


Un dels moments més emotius va ser quan es va fer entrega d'una placa commemorativa a Jose pel seu 50ª aniversari. Va quedar palès que el nostre "utillero" és una persona molt estimada per tots, una persona que fan una gran feina pel nostre club.


A la presentació ens van acompanyar diverses autoritats entre ells el Sr. Subies, president de la Federació Catalana de Futbol, juntament amb el delegat de Tarragona de la Federació, la tinent d'alcalde, la Sra. Dalmau i el regidor d'Esports de l'ajuntament, Sr. Vallès.


Agrair a tots la vostra presència i la confiança depositada en el nostre club. És un orgull per nosaltres que el nostre club cada dia sigui més gran.

Al Facebook del club teniu disponibles moltes fotografies de la jornada

Álbum de fotografies en Facebook:

dijous, 9 de novembre de 2017

Partits del 11-12 de Novembre de 2017


Us adjuntem partits del cap de setmana que vindrà marcat per la presentació oficial dels equips el diumenge 12. És per això que la majoria de partits es disputaran en dissabte.

dimarts, 7 de novembre de 2017

Presentació oficial Cambrils UCF 2017-18


Aquest diumenge 12 de Novembre tindrem la presentació oficial dels nostres equips per aquesta temporada 2017-18. Els horaris seran els següents:
  • 8:30 Tots els jugadors i entrenadors convocats a les instal.lacions del club. Els jugadors hauran de venir vestits amb la vestimenta de partit oficial del club i el xandall
  • De 8:30 a 10:30 es faran les fotografies oficials per equips. 
  • 10:45 Es donarà inici a la desfilades de tots els equips amb la foto final de tots els integrants del club.
  • 11:30 Finalització de la presentació.
  • 12:00 Inici del partit del Amateur davant La Canonja
  • 12:15 Inici del partit del Cadet A davant la Rapitenca

La idea es que sigui una gran festa del nostre club, on es farà la fotografia oficial d'aquesta temporada i després podrem gaudir del partit del Amateur i del Cadet A.

Hi haurà un servei de fotografia professional que realitzarà les fotos dels equips i jugadors. Després a les oficines del club podreu obtenir les fotografies. Us deixem imatge amb la informació que ens ha fet arribar la empresa encarregada.

 

dimecres, 1 de novembre de 2017

Horaris de partits del 4-5 de Novembre de 2017


A continuació teniu la relació de partits que disputaran els nostres equips aquest cap de setmana:

04-11-2017, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
VENDRELL C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A" 18:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  15:15

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  20:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
REUS DEPORTIU, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 15:15

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" (retirat)

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB "A"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
UNIO ASTORGA, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  11:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  11:45 

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - ICOMAR, C.F. "A"  12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  11:15

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
MAS IGLESIAS DE REUS CE. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  17:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
PARE MANYANET, A.E. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - LA SALLE TARRAGONA A.F. "A"  09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  11:15 

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  09:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - CONSTANTI, C.E. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
PARE MANYANET, A.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
VILASECA C.F. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  09:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
SALOU, U.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  09:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - SAN SALVADOR, U.D. "A"  09:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. "A"  10:45

05-11-2017, (Diumenge)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CFJ MOLLERUSSA "A"  11:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - CUSA-LA GRANJA, U.D. "A"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - BASE 2012 PALLARESOS CLUB "B"  10:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - SALOU, U.D. "A"  10:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - PALLEJA, C.F. "B"  12:00

FEMENI 7 TARRAGONA, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - FC TARRACO "A"  12:30

dijous, 26 d’octubre de 2017

Partits de lliga del 28-29 d'Octubre de 2017


A continuació teniu la relació de partits del cap de setmana. Recordeu que hi ha canvi d'hora, important sobre tot per als equips que juguen en diumenge.

28-10-2017, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - POBLA MAFUMET, C.F. "B"  17:45

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
SANT ILDEFONS, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  17:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - FALSET ESPORTIU "A" 15:30

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - LA FLORESTA, C.D. "A"  12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" 12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  18:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
SEGRE, AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  13:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - TANCAT, U.D. "A"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D"  16:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  13:15

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "B"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - SALOU, U.D. "A"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  15:15

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  11:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
MIAMI PLATJA CLUB ATLETIC "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - ICOMAR, C.F. "B"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. "A"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  10:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - CANONJA, C.F. "A"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
ALCOVER, C.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  11:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
PLA URGELL, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  12:30

29-10-2017, (Diumenge)

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - LA SALLE REUS, F.C. "B"  12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "D"  11:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - CANONJA, C.F. "B"  11:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - E.F.B.S. COSTA DAURADA "C" 09:45

FEMENI 7 TARRAGONA, GRUP 1
ALTAFULLA, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  17:00

dimecres, 18 d’octubre de 2017

Partits de lliga del 21-22 d'Octubre de 2017


A continuació us adjuntem horaris dels partits que disputaran els nostres equips federats:

21-10-2017, (Dissabte)

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 18:00

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 16:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
VILADECANS U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  17:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A"  12:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - BARCELONA, F.C. "B"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 15:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
PARE MANYANET, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A" 12:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
BASE L'ARBOÇ,CF. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  09:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
ALCOVER, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "C"  10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "A" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
PARE MANYANET, A.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - FALSET ESPORTIU "B"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - MAS PELLICER, U.D.C. "B"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  11:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - VILASECA C.F. "C" 09:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B" 10:45

22-10-2017, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
ULLDECONA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  17:15

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - RAPITENCA, U.E. "A"  11:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - SALOU, U.D. "B"  09:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
SAN SALVADOR, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
ALCOVER, C.E. "B" (retirat)- CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - TARRAGONA, F.C. "B"  10:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
MORELL, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" 10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
TARRAGONA, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  12:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A" 09:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - CUNIT, C.F. "A"  12:00

FEMENI 7 TARRAGONA, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - ICOMAR, C.F. "A" 10:00

dijous, 12 d’octubre de 2017

Horaris de partits del 14-15 d'Octubre de 2017


Us adjuntem relació de partits del pròxim cap de setmana:

14-10-2017, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - LA CAVA, C.D. "A" 17:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
ASCO, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  16:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL "A" 11:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
FALSET ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B"  10:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - VILASECA C.F. "A"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D"  13:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
UNIO ASTORGA, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  10:00

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - BASE MARC BARTRA CF "A"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - LA SALLE REUS, F.C. "B" 10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - SALOU, U.D. "B" 09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "F" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" 13:45

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CANONJA, C.F. "A"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
MONTROIG AT. "A" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  11:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - BASE L'ARBOÇ,CF. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
LA SALLE REUS, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "B"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - FALSET ESPORTIU "A" (retirat)

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  09:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - VILASECA C.F. "B"  09:30


15-10-2017, (Diumenge) 

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - TORREDEMBARRA, U.D. "A" 10:00

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - SALOU, U.D. "A" 12:15

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" 12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CANONJA, C.F. "A"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - C.F. MONTBLANC "B"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
ICOMAR, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  10:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO C.F. "D" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "D"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - LA SALLE REUS, F.C. "C"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  10:45

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  12:00

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
MASSALCOREIG FUTBOL CLUB "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  12:00

dimecres, 4 d’octubre de 2017

Partits oficials del 7-8 d'Octubre de 2017


Aquest cap de setmana ja tindrem tots els equips en competició oficial. Desitjar a tots molta sort. Us deixem la relació d'horaris:

dijous, 28 de setembre de 2017

Partits oficials del 30 Setembre - 1 Octubre 2017


Aquest cap de setmana els equips de primera comencen la lliga regular. Ja tindrem 13 equips en competició federada. Us adjuntem horaris:

dimecres, 20 de setembre de 2017

Partits oficials del 23-24 de Setembre de 2017


Aquest cap de setmana ja tindrem 7 equips en competició oficial. Us adjuntem horaris dels partits:

23-09-2017, (Dissabte)

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  09:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  20:00

24-09-2017, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
TORREDEMBARRA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  17:00

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - LA FLORESTA, C.D. "A"  11:45

PREFERENT CADET, GRUP 1
SANT ILDEFONS, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  12:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
REUS DEPORTIU, C.F. SAD "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
TANCAT, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  11:00

dimecres, 13 de setembre de 2017

Comença la tecnificació futbol 7!!!


Com cada temporada, des del club oferim uns entrenaments complementaris als que es realitzen amb l'equip de cada noi/a. Son sessions de tecnificació que volen treballar aspectes que ajudin a millorar al jugador en diverses facetes del joc. 
Es realitza els dilluns a la tarda de 17:30 a 18:45 i va dirigida a jugadors de futbol 7. És una activitat oberta a nois/es de qualsevol club, tant del Cambrils Unió CF com d'aquells que vulguin complementar els entrenaments que fan amb el seu club. 
Al càrrec trobem els 2 coordinadors de futbol 7: David Royo i Uri Branchart. Juntament amb entrenadors titulats faran una tecnificació que serà de gran utilitat als jugadors/es que hi assisteixin. 

 Dilluns dia 19 de Setembre es posa en marxa la tecnificació de F7 del Cambrils UCF. Durant aquest mes serà gratuïta per que tot aquell qui vulgui provar, pugui assistir. 
Si estàs interessat o tens algun dubte els coordinadors us atendran encantats:
David Royo: 673208974
Uri Branchart 669190520


Us anime'm a provar. De segur que els nois/es surten encantats!!! 



dijous, 24 d’agost de 2017

Horaris oficines i venda de roba


Us adjuntem comunicat de la direcció sobre horaris d'oficina i venda de roba per aquest inici de temporada 2017-18.

1.- HORARIO DE OFICINA DE ATENCIÓN AL PUBLICO
para esta temporada 2017/18, la cobertura del horario será “todo el día”, teniendo en cuenta que se podrá pedir día y hora a través de los diferentes medios, móvil y mail (ya indicados)
 
 
2.- HORARIO SERVICIO VENTA ROPA CLUB (SEPTIEMBRE-2017)
De momento y para el mes de septiembre, daremos servicio de venta ropa club, tres tardes a la semana y en el módulo. Adjuntamos el plano, al igual que el año pasado.
 
 

dimecres, 26 de juliol de 2017

En marxa les inscripcions de la temporada 2017-18


Des d'aquesta setmana ja podeu fer les inscripcions per a la propera temporada. Com ja es va fer la temporada passada, el primer pas es fer una inscripció on-line. Fer-ho es molt fàcil. Us ho expliquem breument:

1. Entrar a l'apartat d'inscripcions de la: http://www.cambrilsucf.cat/inscripcions.html . Allí podreu consultar tota la informació sobre la inscripció i fer-la.


2. A la pàgina haureu de seleccionar la categoria per la que s'ha de fer la inscripció (prebenjamí, benjamí, etc). Això us reconduirà a un formulari fora de la nostra pàgina web.



3. Ompliu el formulari seleccionant l'equip al que ha estat assignat el jugador/a (en principi l'entrenador ja ho haurà comunicat). També haureu d'omplir totes les dades del jugador/a.

4. Al final del formulari haureu d'escollir la forma de pagament (1 pagament o fraccionat) amb les diverses opcions (si hi han germans, etc.). També haureu de clicar la acceptació o no de la autorització (la podeu consultar a un enllaç) i donar al botó per enviar formulari.


Aquest formulari quedarà registrat a la base de dades del club. A partir d'aquí els que sigui la seva primera temporada al club hauran de presentar la següent documentació:
  • Còpia del DNI
  • Còpia de la targeta sanitària
  • En el cas de menors d’edat, còpia del DNI tutor/a legal
  • Fotografia tipus carnet
  • Revisió mèdica en vigor (jugadors dels club, podeu consultar si la teniu en la oficines)
  • Pagar la quota d’inscripció o la quota total en funció de la opció escollida (si s’ha fet mitjançant transferència bancaria, aportar el justificant
En el cas de jugadors/es que ja havien estat la temporada passada, el club ja té arxivats aquests documents. Només haurien de fer arribar el primer pagament a través de correu electrònic (admonucfcambrils@gmail.com) o a les oficines del club.


divendres, 21 de juliol de 2017

Comunicat respecte a qüotes temporada 2017-18

Us adjuntem comunicat de la direcció del club:




En Cambrils, a 20 de julio de 2017


De acuerdo con el acta de la sesión “ASAMBLEA DE SOCIOS COMPROMISARIOS TEMP.2016/17”, celebrada el día 17/07/2017 y mediante la presente les comunicamos el cambio acordado;

- EL INCREMENTO DEL 10% EN LAS CUOTAS, A PARTIR DE LA TEMPORADA 2017/18

Esta medida se acordó, por votación de los asistentes y de acuerdo con las subidas federativas y del evidente crecimiento de toda la estructura del Club.

Como recordatorio, le indicamos la nueva entidad bancaria por la cual se gestionara este ejercicio 2017/18;

CAJAMAR RURAL CAJA
C/. Juan Sebastian el Cano, nº 11
43850-CAMBRILS (Tarragona)
Nº CUENTA: IBAN: ES81 3058 4004 1727 2000 6690

Agradecemos de antemano el esfuerzo y confianza depositada en nuestro Club.


Saludos.


Fdo.: Fco. Javier Ferré López
CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL

dijous, 13 de juliol de 2017

Comunicat canvi entitat bancaria


Des de la directiva del club s'ha decidit fer un canvi en la entitat bancaria amb la que es realitzen totes les gestions econòmiques del club a partir d'aquesta temporada 2017-18

A partir d'ara, les gestions com ingressos i transferències, entre d'altres, es faran a través de CAJAMAR RURAL CAJA. La oficina està situada al carrer Juan Sebastian Elcano nº11 de Cambrils.
El nº de compte serà la següent:
IBAN: ES81 3058 4004 1727 2000 6690

Al següent enllaç teniu el comunicat oficial signat pel nostre president: 

 

dijous, 29 de juny de 2017

Convocatòria assemblea socis compromissaris


Adjuntem text de la convocatòria de l'assemblea de socis compromissaris.


En Cambrils, a 28 de junio de 2017

De acuerdo con el acta de la sesión ordinaria de la junta directiva del CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL,

SE CONVOCA A TODOS LOS SOCIOS COMPROMISARIOS, para el próximo día 17/07/2017, a las 19,30 horas en primera convocatoria, y 20 horas en segunda, en las instalaciones del BAR CAMPO DE FUTBOL, de CAMBRILS, para tratar los siguientes puntos del día;


ORDEN DEL DIA

1.- Lectura y aprobación de las cuentas de la temporada correspondiente al 2016/17
2.- Lectura y aprobación del presupuesto económico para la temporada 2017/18

Se rogaría confirmación de asistencia de la misma, en las propias oficinas del Club, o bien a través del mail: admonucfcambrils@gmail.com


Fdo.: Fco. Javier Ferré López
CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL 



Teniu el document a la següent direcció:  http://www.cambrilsucf.cat/documents/asamblea%20socios%20_07_2017.pdf

dimecres, 7 de juny de 2017

Cadet A, campionat i ascens a preferent!!!


La setmana passada varem tenir una gran noticia. Els nois del Cadet A havien estat lluitant tota la temporada pel triomf al grup 13 de 1ª divisió. Després d'ocupar la primera posició durant moltes setmanes, un empat amb el Salou en la penúltima jornada de lliga feia que el Nàstic de Tarragona els avances. Allò que va ser una gerra d'aigua freda va donar un tomb al ser impugnat el partit per alineació indeguda del Salou. La Federació Catalana de Futbol va donar la raó al Cambrils UCF i es va donar per guanyat el partit al nostre Cadet A. Amb aquells 3 punts passaven al Nàstic i es proclamaven campions de lliga. I això comportava un item importantíssim per la nostra entitat: L'ascens a lliga preferent!!!


Des del club volem felicitar als misters, Edu Cohen y Alejandro Ruiz, i a tots els jugadors per aquesta gran temporada. Es un orgull veure com el treball de tota una temprada dona els seus fruits.


dijous, 1 de juny de 2017

Prebenjamí A campions de lliga!!!



El passat dissabte el prebenjamí A es va proclamar campió del grup 9 de la lliga prebenjamí, un dels grups més forts de la província amb equips importants com el Reus Deportiu, Nàstic de Tarragona, Santes Creus entre molts altres. 

dimarts, 30 de maig de 2017

Torneigs del 3-4 de Juny de 2017


Una vegada finalitzades les competicions oficials comencen la època de torneigs estivals. Aquest son els que disputaran els nostres equips:

divendres, 26 de maig de 2017

Partits oficials del 27-28 de maig de 2017

Us adjuntem partits de competició oficial del cap de setmana. Volem destacar el partit del prebenjamí A, que es pot proclamar campió de lliga.

dimecres, 24 de maig de 2017

Festa final porters 2016-17

Ahir, dimarts 23 de Maig de 2017, es va celebrar la festa final dels entrenaments de porters d'aquesta temporada. Alex Ruiz, coordinador de porters, va organitzar una batalla de porters de cada categoria. Després es va procedir a l'entrega de premis als guanyadors de les batalles i els premis a la regularitat durant la temporada en categoria futbol 7 i futbol 11



diumenge, 21 de maig de 2017

Marcadors de competicions oficials del 20-21 de Maig de 2017


A continuació teniu la relació de resultats dels partits de competició oficial disputats aquest cap de setmana:

dimarts, 16 de maig de 2017

Horaris dels partits de competició oficial del 20-21 de Maig



 Us adjuntem relació de partits de les lligues federades que encara no han finalitzat:


Comunicat respecte als socis del club



Us adjuntem comunicat que ens ha fet arribar la directiva del club:

Ayer en junta directiva se aprobaron los acuerdos en cuanto a socios de esta temporada 2016/17:

  1. Todo aquel que quiera ser socio del Club, lo deberá comunicar de forma oficial al Club, para que la Junta directiva tome la decisión de incorporarlo como socio, de acuerdo con los estatutos. 
  2. Las cuotas correspondientes a la temporada 2016-17 son:

  • PRECIO CUOTA SOCIO: 50 € (anual)
  • PRECIO NIÑOS (hasta 18 años): 15 € (anual), sin derecho a voto
  • PRECIO JUBILADOS: 25 € (anual)
  • PAK FAMILIA 4 PAX: 100 € (anual)

IMPORTANTE: El último día de pago por este concepto es el 31/05/2017. Llegado el momento., el que tenga realizado el pago, podrá asistir a las asambleas generales de socios del Club.

Modos de pago

  • En efectivo, por las oficinas del Club, en horario habitual 
  • Mediante transferencia bancaria, “La Caixa” nº ES34 2100 5797 8102 0002 9770, a nombre de UCF CAMBRILS, C.F.. Se deberá indicar quién realiza el ingreso y como concepto “cuota socio temporada 2016/17”

dilluns, 15 de maig de 2017

Gran gest esportiu del Aleví C al guanyar el torneig de La Aldea




Aquest passat diumenge els nois del aleví C es van desplaçar a Terres de l'Ebre per a disputar el torneig de La Aldea. Després d'una gran fase de grups i eliminatòries van arribar a la final que van guanyar davant el Deltebre, escollint a Raul com a millor jugador del partit.


Fins aquí no passaria més enllà d'una bona notícia per la victòria dels nostres, però la història important no està en haver guanyat sinó amb el gest que tindria l'equip amb un rival.
Durant el torneig un jugador de l'Atmella, Jahvé, va tenir una lesió important amb la fractura d'un braç. Va succeir en el partit de quarts que jugaba contra el Cambrils UCF. Al trepitjar malament la pilota va caure malament al terra, de tal forma que es va trencar el braç. Va ser portat d'urgències a l'hospital on li van fer una intervenció quirúrgica per la fractura de cúbit i ràdi. Tot l'equip del nostre Aleví C, després de ser testimonis directes de la mala sort del jugador rival, van decidir regalar el trofeu del torneig a aquest noi.
El seu pare es va poder comunicar amb el nostre entrenador, David Royo, per agrair el seu gest i per explicar que finalmente la intervenció havia anat molt bé.

Es de lloar l'acció portada a terme per tot l'equip. Moltes vegades es treu pit per grans victòries, però hi ha ocasions en que hi ha conductes esportives que estan per sobre d'aixecar una copa, on una lliçó de valors val molt més que un marcador a favor.
Felicitar a David Royo i tots els jugadors del Aleví C per la victòria i pel seu gest.