dijous, 28 d’abril de 2016

dijous, 21 d’abril de 2016

Partits del 23-24 d'Abril de 2016


Horari dels partits que disputaran els equips federats aquest pròxim cap de setmana.

23-04-2016, (Dissabte) 

TERCERA CATALANA, GRUP 2
CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A" - E. F.SAN PEDRO SAN PABLO "A"  12:45

LLIGA NACIONAL JUVENIL, GRUP 7È
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  16:00

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" 10:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 8
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B"  09:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" 15:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 16:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "D" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  10:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - VENDRELL C.E. "A" 10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
TORREFORTA, C.D.C. "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B" 12:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
FALSET ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D" 10:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E" - MONTBLANC, C.F. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - ACADEMIA TECNIFUTBOL "B"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 23
BASE PALLARESOS CLUB "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 11:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 24
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - TORREDEMBARRA, U.D. "C"  12:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.E. "A" - RIUDOMS, C.D. "A"  09:30 

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" - ALCOVER, C.E. "A"  09:30

Torneig Complementari - FEMENÍ CADET INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - IGUALADA, C.F. "B"  12:00

24-04-2016, (Diumenge) 

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" 12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - CONSTANTI, C.E. "A" 10:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
BARCELONA, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" - MAS PELLICER, U.D.C. "A" 10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C" 12:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
RIUDOMS, C.D. "B" - CAMBRILS UNIO C.E. "B"  10:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
TORREFORTA, C.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" 10:00 

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 1
TANCAT, U.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 12:00

diumenge, 10 d’abril de 2016

Marcadores del 9-10 de Abril


Resultats del cap de setmana  dels equips federats:

El Cadet B campió de lliga!!!


 A falta de 3 jornades per finalitzar la lliga el nostre Cadet B s'ha proclamat campió del grup 8 de la segona divisió Cadet. Un empat a casa del segon classificat els hi ha donat la victòria matemàtica. 
Amb 18 victòries, 1 empat i només 2 derrotes, ja és hora de celebrar aquesta gran temporada que finalitza amb un gran premi.
Des del club volem felicitar als entrenadors i jugadors d'aquest gran equip. Ja teniu la recompensa a la feina ben feta.

dijous, 7 d’abril de 2016

dilluns, 4 d’abril de 2016