dijous, 25 de febrer de 2016

dijous, 18 de febrer de 2016

Horaris del 20-21 de Febrer de 2016


A continuació teniu la relació d'horaris dels partits que jugaran els equips federats aquest pròxim cap de setmana.

dimecres, 17 de febrer de 2016

Diversos equips del club rebran una distinció a la Festa Esports'15

De nou torna la Festa de l'Esport que organitza l'Ajuntament de Cambrils i ens enorgulleix dir que diversos equips del nostre club seran guardonats. Us passem la relació:

Benjamí C
Ascens a primera div. benjamí
Aleví A
Ascens a categoria preferent
Infantil B
Ascens a 1ª divisió
Infantil A
Ascens categoria preferent
Juvenil A
Ascens a categoria Nacional
Alevi/Infantil Femení
Ascens a 1ª div


Des de l'ajuntament volen convidar a tothom  que vulgui a assistir. Us adjuntem la invitació:


dijous, 11 de febrer de 2016

Reportatge sobre el nostre Amateur a Canal Reus TV

Canal Reus ha volgut fer-se ressò del bon moment del primer equip del Cambrils UCF en un reportatge amb títol La segona catalana, més a prop del Cambrils United
Us adjuntem el vídeo i l'enllaç per poder llegir l'article.


Enllaç: http://canalreustv.cat/new/la-segona-catalana-mes-prop-del-cambrils-united

dimecres, 10 de febrer de 2016

Horaris del 13-14 de Febrer de 2016

A continuació podeu consultar els horaris dels partits dels equips federats del pròxim cap de setmana.

13-02-2016, (Dissabte)

TERCERA CATALANA, GRUP 2
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A" 18:15

LLIGA NACIONAL JUVENIL, GRUP 7È
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 17:30

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" 11:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 8
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B" - Descansa

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
ALCOVER, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 12:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
DAMM, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  17:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" - MONTBRIO, C.E. "A"

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 11:15

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" 12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - Descansa

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36
ALCOVER, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"  10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - E.F.B.S. COSTA DAURADA "C"  12:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
MAS PELLICER, U.D.C. "B" - CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D"  09:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E" - VILASECA C.F. "C" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "A" 13:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 23
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - CONSTANTI, C.E. "B" 10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 24
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "G" 10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
LA SALLE REUS, F.C. "A" - CAMBRILS UNIO C.E. "A" 11:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A"  09:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 1
PALLEJA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  11:45


14-02-2016, (Diumenge)

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - ESPAÑA CANONJA, U.D. "A"  11:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" 10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
ICOMAR, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 10:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
TORREDEMBARRA, U.D. "A" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  09:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
TORREFORTA, C.D.C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 09:30
 
FEMENÍ CADET INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. "A"  12:00