dilluns, 25 de gener de 2016

Resultats del 23-24 de Gener de 2016


Marcadors del cap de setmana:

23-01-2016, (Dissabte) 

LLIGA NACIONAL JUVENIL, GRUP 7È
SABADELL F.C., C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 2-0

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 1-2

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 8
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B" 0-2

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"  0-2

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" - UNIO ASTORGA, C.E. "B" 1-1

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 3-7

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
SALOU, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 1-2

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - FALSET ESPORTIU "A" 2-8

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36
FALSET ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" 2-4

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 37
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - ALCOVER, C.E. "B" 1-2

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A"  3-4

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - LA FLORESTA, C.D. "B" 2-5

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - TORREDEMBARRA, U.D. "B" 5-0

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D" - UNIO ASTORGA, C.E. "B"  5-0

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "F" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E" 1-1

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "E" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 2-1

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 23
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 2-7

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 24
C BASE MARC BARTRA CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  13-2

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.E. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. "A" (DINS) 8-0

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" 0-2

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" - VILASECA C.F. "C" 2-3

FEMENÍ CADET INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - VALLS AT., C.F. "A" 9-2

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 1
Pª REC.SAN FELIU LLOBREGAT "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 1-13



24-01-2016, (Diumenge)

TERCERA CATALANA, GRUP 2
ICOMAR, C.F. "A" - CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A" 0-4

CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
LA FLORESTA, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 3-0

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - ICOMAR, C.F. "A" 3-0

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "A" 1-1

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
CUSA-LA GRANJA, U.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 11-1

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.E. "B" ESTADI MPAL. VILASECA 5-5

dilluns, 11 de gener de 2016

dijous, 7 de gener de 2016

Horaris del 9-10 de gener de 2016


Després d'aquest dies de festes, tornen les lligues regulars. Us adjuntem horaris d'aquest cap de setmana: