dimecres, 30 d’abril de 2014

Partits dels equips federats del cap de setmana del 3-4 de Maig de 2014

TERCERA CATALANA, GRUP 2
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A"   -   BONAVISTA, C. "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   17:45 
QUARTA CATALANA, GRUP 24
04-05-2014,  (Domingo) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   MARINA CAMBRILS ASSOC. ESP. "A"  
PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   RAPITENCA, U.E. "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   15:30 
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
04-05-2014,  (Domingo) Camp Hora
MORELL, C.D. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   MPAL. EL MORELL   17:00 
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIO C.F. "C"   -   BONAVISTA, C. "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   09:30 
CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   CAMP D'ESPORTS ST PERE-ST PAU   15:30 
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B"   -   CUSA-LA GRANJA, U.D. "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   11:30 
PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
04-05-2014,  (Domingo) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   BARCELONA, F.C. "B"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   12:00 
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
CUSA-LA GRANJA, U.D. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   ESTADI MPAL. LA GRANJA   10:00 
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"   -   MAS PELLICER, U.D.C. "B"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   13:15 
PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   CAMP C.F. REDDIS   10:30 
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
04-05-2014,  (Domingo) Camp Hora
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   MPAL. SALOU (ANNEX 1) FUTBOL 7   10:30 
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B"   -   CAMBRILS UNIO C.F. "C"   ESTADI DEL VILAR   09:15 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
LA SALLE REUS, F.C. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"   MPAL. MAS IGLESIAS   09:15 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"   -   BASE CAMP CLAR CLUB DE FUTBOL "B"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   13:15 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
BASE PALLARESOS CLUB "B"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  
PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
04-05-2014,  (Domingo) Camp Hora
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   MPAL. LA SELVA DEL CAMP   10:00 
BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
04-05-2014,  (Domingo) Camp Hora
MORELL, C.D. "A"   -   CAMBRILS UNIO, CF "B"   MPAL. EL MORELL   11:30 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
04-05-2014,  (Domingo) Camp Hora
CUSA-LA GRANJA, U.D. "B"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"   ESTADI MPAL. LA GRANJA   10:30 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
BONAVISTA, C. "A"   -   CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D"   MPAL. BONAVISTA   10:00 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
ICOMAR, C.F. "B"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"   MPAL. ICOMAR   10:00 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 24
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E"     -   BASE L'ARBOÇ,CF. "A"
PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
PARE MANYANET, A.E. "A"   -   CAMBRILS UNIO C.E. "A"   ESTADI MPAL. REUS D. ANNEX 1   09:30 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
CUSA-LA GRANJA, U.D. "A"     -   CAMBRILS UNIO C.E. "B"
PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
04-05-2014,  (Domingo) Camp Hora
Descansa  -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"
PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
TORREFORTA, C.D.C. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"   MPAL. TORREFORTA   09:30 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 13
03-05-2014,  (Sábado) Camp Hora
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"   INST. MPALS. GIMNASTIC TARRAG.   10:15 

dilluns, 28 d’abril de 2014

Resultats equips federats del cap de setmana del 26-27 d'Abril de 2014

TERCERA CATALANA, GRUP 2
27-04-2014,  (Domingo) Resul.
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A"   -   CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A" 2 - 2
QUARTA CATALANA, GRUP 24
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
RIUDECOLS, U.D. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" S -  
PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 2 - 1
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
27-04-2014,  (Domingo) Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   CANONJA, C.F. "A" 3 - 3
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIO C.F. "C"   -   SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" 3 - 4
CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" 3 - 4
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
27-04-2014,  (Domingo) Resul.
CANONJA, C.F. "B"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B" 1 - 1
PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
27-04-2014,  (Domingo) Resul.
VENDRELL C.E. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 1 - 4
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   CANONJA, C.F. "A" 0 - 1
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" 2 - 5
PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
27-04-2014,  (Domingo) Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   LA FLORESTA, C.D. "A" 1 - 3
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   UNIO ASTORGA, C.E. "A" 3 - 7
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIO C.F. "C"   -   ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B" 0 - 1
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"   -   SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "E" 4 - 4
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
UNIO ASTORGA, C.E. "E"     -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" -
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"     -   CUSA-LA GRANJA, U.D. "B" -
PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   CUSA-LA GRANJA, U.D. "A" 8 - 0
BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
27-04-2014,  (Domingo) Resul.
CAMBRILS UNIO, CF "B"   -   VILASECA C.F. "A" 0 - 7
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
27-04-2014,  (Domingo) Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"   -   REDDIS, C.F. "A" 0 - 7
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D"   -   CANONJA, C.F. "C" 3 - 1
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"   -   VILASECA C.F. "B" 0 - 8
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 24
27-04-2014,  (Domingo) Resul.
TANCAT, U.D. "B"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E"   -
PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
27-04-2014,  (Domingo) Resul.
CAMBRILS UNIO C.E. "A"   -   ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" 3 - 2
PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIO C.E. "B"   -   MAS PELLICER, U.D.C. "C" 13 - 1
PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"   -   SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C" 4 - 5
PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"   -   ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "D"   -
PREBENJAMÍ 7, GRUP 13
26-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"   -   SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "E" 3 - 0

dilluns, 21 d’abril de 2014

Partits d'equips federats del 26-27 d'Abril de 2014

TERCERA CATALANA, GRUP 2
27-04-2014,  (Domingo) Camp Hora
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A"   -   CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A"   CAMP D'ESPORTS ST PERE-ST PAU   16:30 
QUARTA CATALANA, GRUP 24
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
RIUDECOLS, U.D. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   MUNICIPAL RIUDECOLS   17:15 
PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   19:00 
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
27-04-2014,  (Domingo) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   CANONJA, C.F. "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   12:00 
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIO C.F. "C"   -   SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   09:30 
CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   11:30 
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
27-04-2014,  (Domingo) Camp Hora
CANONJA, C.F. "B"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B"   MPAL. LA CANONJA   10:00 
PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
27-04-2014,  (Domingo) Camp Hora
VENDRELL C.E. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   VENDRELL, C.D.   12:30 
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   CANONJA, C.F. "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   15:30 
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"   MPAL. BONAVISTA   09:00 
PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
27-04-2014,  (Domingo) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   LA FLORESTA, C.D. "A"   MPAL. CAMBRILS 3 (DENTRO)   10:30 
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   UNIO ASTORGA, C.E. "A"   MPAL. CAMBRILS 3 (DENTRO)   12:00 
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIO C.F. "C"   -   ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B"   MPAL. CAMBRILS 3 (DENTRO)   10:45 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"   -   SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "E"   MPAL. CAMBRILS 3 (DENTRO)   14:30 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
UNIO ASTORGA, C.E. "E"     -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"     -   CUSA-LA GRANJA, U.D. "B"
PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   CUSA-LA GRANJA, U.D. "A"   MPAL. CAMBRILS 3 (DENTRO)   09:30 
BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
27-04-2014,  (Domingo) Camp Hora
CAMBRILS UNIO, CF "B"   -   VILASECA C.F. "A"   MPAL. CAMBRILS 3 (DENTRO)   10:30 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
27-04-2014,  (Domingo) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"   -   REDDIS, C.F. "A"   MPAL. CAMBRILS 3 (DENTRO)   09:30 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D"   -   CANONJA, C.F. "C"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   12:00 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"   -   VILASECA C.F. "B"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   09:30 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 24
27-04-2014,  (Domingo) Camp Hora
TANCAT, U.D. "B"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E"  
PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
27-04-2014,  (Domingo) Camp Hora
CAMBRILS UNIO C.E. "A"   -   ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   09:15 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIO C.E. "B"   -   MAS PELLICER, U.D.C. "C"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   10:45 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"   -   SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   09:30 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"   -   ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "D"  
PREBENJAMÍ 7, GRUP 13
26-04-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"   -   SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "E"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   13:15 

diumenge, 13 d’abril de 2014

Resultats del cap de setmana del 12-13 d'Abril de 2014

TERCERA CATALANA, GRUP 2
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A"   -   MAS PELLICER, U.D.C. "A" 5 - 2
QUARTA CATALANA, GRUP 24
13-04-2014,  (Domingo) Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A" 6 - 0
PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   LLEIDA ESPORTIU TERRAFERMA CF "B" 0 - 1
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
SAN SALVADOR, U.D. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 0 - 0
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A"   -   CAMBRILS UNIO C.F. "C" 2 - 3
CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
13-04-2014,  (Domingo) Resul.
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 6 - 2
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
13-04-2014,  (Domingo) Resul.
SANTA OLIVA, C.E. "A"   -   CAMBRILS UNIO C.F. "C"   -
PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
13-04-2014,  (Domingo) Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   REUS DEPORTIU, C.F. "B" 2 - 1
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
VILASECA C.F. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 2 - 2
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"   -   BAIX CAMP, C.F. "A" 2 - 3
PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
REUS DEPORTIU, C.F. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 5 - 0
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
13-04-2014,  (Domingo) Resul.
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "C"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 6 - 3
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
RODA DE BARA AT. "A"   -   CAMBRILS UNIO C.F. "C" 3 - 2
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
MONTBRIO, C.E. "B"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" 3 - 7
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
TORREFORTA, C.D.C. "C"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 4 - 2
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"     -   FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "B" -
PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
REUS DEPORTIU, C.F. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 8 - 0
BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A"   -   CAMBRILS UNIO, CF "B" 4 - 3
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMP CLAR, AT. "A"     -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" -
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
13-04-2014,  (Domingo) Resul.
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "C"   -   CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D" 1 - 3
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
13-04-2014,  (Domingo) Resul.
TORREFORTA, C.D.C. "C"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 3 - 7
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 24
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E"     -   ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "E" -
PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"   -   CAMBRILS UNIO C.E. "A" 2 - 3
PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
MONTBLANC, U.E. "B"   -   CAMBRILS UNIO C.E. "B" 1 - 8
PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
LA FLORESTA, C.D. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" 3 - 0
PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
12-04-2014,  (Sábado) Resul.
CANONJA, C.F. "C"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" 1 - 3