diumenge, 30 de març de 2014

Resultats del cap de setmana del 29-30 de Març de 2014

TERCERA CATALANA, GRUP 2 Camp Resul.
CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A"   -   SALAURIS FUTBOL CLUB "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS 1 - 2
PREFERENT JUVENILS, GRUP 1 Camp Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   BALAFIA, C.F.UE. "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS 2 - 0
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10 Camp Resul.
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   ESTADI DEL VILAR 3 - 2
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9 Camp Resul.
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A"   -   CAMBRILS UNIO C.F. "C"   MPAL. LA SELVA DEL CAMP 4 - 2
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10 Camp Resul.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B"   -   LA FLORESTA, C.D. "C"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS -  
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11 Camp Resul.
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "C"   -   CAMBRILS UNIO C.F. "C"   -
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13 Camp Resul.
LA FLORESTA, C.D. "C"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   MPAL. LA FLORESTA -  
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11 Camp Resul.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"   -   UNIO ASTORGA, C.E. "B"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS 3 - 0
PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4 Camp Resul.
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   MPAL. DELTEBRE-LA CAVA 2 - 0
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14 Camp Resul.
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   MPAL. LA PASTORETA 8 - 1
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15 Camp Resul.
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B"   -   CAMBRILS UNIO C.F. "C"   CAMP D'ESPORTS ST PERE-ST PAU -  
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35 Camp Resul.
RIUDOMS,C.D. "B"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"   CAMP MPAL. 1 - 4
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36 Camp Resul.
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"   INST.ESPORTIVES CLUB GIMNASTIC 8 - 0
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38 Camp Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"     -   SAN SALVADOR, U.D. "B" -
PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5 Camp Resul.
LA FLORESTA, C.D. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   MUNIC. LA FLORESTA 3 - 1
BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4 Camp Resul.
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"   -   CAMBRILS UNIO, CF "B"   ANNEX MUNIC. REDDIS FUTBOL 7 7 - 1
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20 Camp Resul.
ESPORTIU MASSOS DE REUS "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"   MPAL. MAS IGLESIAS 3 - 2
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 24 Camp Resul.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E"     -   ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "E" -
PREBENJAMÍ 7, GRUP 9 Camp Resul.
MONTBRIO, C.E. "A"   -   CAMBRILS UNIO C.E. "A"   MPAL. MONTBRIO DEL CAMP 2 - 6
PREBENJAMÍ 7, GRUP 10 Camp Resul.
PARE MANYANET, A.E. "B"   -   CAMBRILS UNIO C.E. "B"   CAMP PARE MANYANET 0 - 16
29-03-2014,  (Sábado)
PREBENJAMÍ 7, GRUP 12 Camp Resul.
CUSA-LA GRANJA, U.D. "C"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"   ESTADI MPAL. LA GRANJA 1 - 3
PREBENJAMÍ 7, GRUP 15 Camp Resul.
LA RIERA, C.F. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"   -
30-03-2014,  (Domingo)
QUARTA CATALANA, GRUP 24 Camp Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   VALLMOLL C.D. "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS 1 - 0
CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13 Camp Resul.
MONTBLANC, U.E. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   MPAL. MONTBLANC 2 - 3
PREFERENT INFANTIL, GRUP 1 Camp Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   AEM, S.E. "B"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS 1 - 2
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21 Camp Resul.
VILASECA C.F. "C"   -   CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D"   ESTADI MPAL. VILASECA 2 - 3
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22 Camp Resul.
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "D"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"   ESTADI MPAL. SALOU 7 - 0
PREBENJAMÍ 7, GRUP 11 Camp Resul.
CONSTANTI, C.E. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"   MPAL. LA COMA 4 - 0
PREBENJAMÍ 7, GRUP 13 Camp Resul.
VILASECA C.F. "B"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"   ESTADI MPAL. VILASECA 2 - 1

dimarts, 25 de març de 2014

Partits del cap de setmana del 29-30 de Març de 2014

TERCERA CATALANA, GRUP 2
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A"   -   SALAURIS FUTBOL CLUB "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   17:45 
QUARTA CATALANA, GRUP 24
30-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   VALLMOLL C.D. "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   12:00 
PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   BALAFIA, C.F.UE. "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   15:30 
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   ESTADI DEL VILAR   16:00 
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A"   -   CAMBRILS UNIO C.F. "C"   MPAL. LA SELVA DEL CAMP   12:15 
CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
30-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
MONTBLANC, U.E. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   MPAL. MONTBLANC   17:00 
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B"   -   LA FLORESTA, C.D. "C"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   11:30 
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "C"   -   CAMBRILS UNIO C.F. "C"  
PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
30-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   AEM, S.E. "B"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   10:00 
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
LA FLORESTA, C.D. "C"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   MPAL. LA FLORESTA   13:15 
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"   -   UNIO ASTORGA, C.E. "B"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   09:30 
PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
ESCOLA F. DELTA DE L'EBRE, C.E "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   MPAL. DELTEBRE-LA CAVA   10:30 
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   MPAL. LA PASTORETA   09:00 
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "B"   -   CAMBRILS UNIO C.F. "C"   CAMP D'ESPORTS ST PERE-ST PAU   12:00 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
RIUDOMS,C.D. "B"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"   CAMP MPAL.   11:45 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "D"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"   INST.ESPORTIVES CLUB GIMNASTIC   12:45 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"     -   SAN SALVADOR, U.D. "B"
PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
LA FLORESTA, C.D. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   MUNIC. LA FLORESTA   09:00 
BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"   -   CAMBRILS UNIO, CF "B"   ANNEX MUNIC. REDDIS FUTBOL 7   09:00 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
ESPORTIU MASSOS DE REUS "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"   MPAL. MAS IGLESIAS   09:15 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
30-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
VILASECA C.F. "C"   -   CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D"   ESTADI MPAL. VILASECA   09:00 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
30-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "D"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"   ESTADI MPAL. SALOU   11:45 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 24
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E"     -   ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "E"
PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
MONTBRIO, C.E. "A"   -   CAMBRILS UNIO C.E. "A"   MPAL. MONTBRIO DEL CAMP   10:45 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
PARE MANYANET, A.E. "B"   -   CAMBRILS UNIO C.E. "B"   CAMP PARE MANYANET   10:30 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
30-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
CONSTANTI, C.E. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"   MPAL. LA COMA   10:00 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
29-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CUSA-LA GRANJA, U.D. "C"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"   ESTADI MPAL. LA GRANJA   10:30 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 13
30-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
VILASECA C.F. "B"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"   ESTADI MPAL. VILASECA   09:00 

diumenge, 23 de març de 2014

Resultats del cap de setmana del 22-23 de Març de 2014

TERCERA CATALANA, GRUP 2
23-03-2014,  (Domingo) Jornada Resul.
CAMP CLAR, AT. "A"   -   CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A"  25  -  
QUARTA CATALANA, GRUP 24
23-03-2014,  (Domingo) Jornada Resul.
INTERNACIONAL DE REUS C.F. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"  21  4 - 0
PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
23-03-2014,  (Domingo) Jornada Resul.
LA FLORESTA, C.D. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  23  0 - 1
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
22-03-2014,  (Sábado) Jornada Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   RODA DE BARA AT. "A"  23  0 - 0
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
22-03-2014,  (Sábado) Jornada Resul.
CAMBRILS UNIO C.F. "C"   -   LA FLORESTA, C.D. "B"  21  2 - 5
CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
22-03-2014,  (Sábado) Jornada Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   VENDRELL C.E. "A"  23  0 - 4
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
23-03-2014,  (Domingo) Jornada Resul.
SAN SALVADOR, U.D. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B"  21  2 - 0
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
22-03-2014,  (Sábado) Jornada Resul.
CAMBRILS UNIO C.F. "C"     -   ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A"  19  -
PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
23-03-2014,  (Domingo) Jornada Resul.
EBRE ESCOLA ESP.,CF "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  21  1 - 0
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
22-03-2014,  (Sábado) Jornada Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   RODA DE BARA AT. "A"  23  1 - 0
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
22-03-2014,  (Sábado) Jornada Resul.
SALOU, U.D. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"  21  0 - 0
PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
23-03-2014,  (Domingo) Jornada Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A"  23  -  
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
22-03-2014,  (Sábado) Jornada Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   PARE MANYANET, A.E. "A"  23  1 - 9
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
22-03-2014,  (Sábado) Jornada Resul.
CAMBRILS UNIO C.F. "C"   -   TORREFORTA, C.D.C. "B"  23  5 - 0
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35
22-03-2014,  (Sábado) Jornada Resul.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"   -   LA SELVA DEL CAMP, F.C. "C"  21  0 - 4
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36
22-03-2014,  (Sábado) Jornada Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"   -   ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "D"  21  5 - 4
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
22-03-2014,  (Sábado) Jornada Resul.
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "E"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"    21  -
PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
22-03-2014,  (Sábado) Jornada Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A"  23  0 - 8
BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
23-03-2014,  (Domingo) Jornada Resul.
CAMBRILS UNIO, CF "B"   -   CANONJA, C.F. "A"  23  -  
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
23-03-2014,  (Domingo) Jornada Resul.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"   -   UNIO ASTORGA, C.E. "C"  21  -  

dimarts, 18 de març de 2014

Partits del cap de setmana del 22-23 de Març de 2014

TERCERA CATALANA, GRUP 2
23-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
CAMP CLAR, AT. "A"   -   CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A"   ESTADI A. ORTEGA PAREJO (CAMP CLAR)   17:00 
QUARTA CATALANA, GRUP 24
23-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
INTERNACIONAL DE REUS C.F. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   ZONA ESPORTIVA DISTRICTE 5è   17:00 
PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
23-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
LA FLORESTA, C.D. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   MUNIC. LA FLORESTA   11:30 
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
23-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   RODA DE BARA AT. "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   12:00 
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
22-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIO C.F. "C"   -   LA FLORESTA, C.D. "B"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   09:30 
CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
22-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   VENDRELL C.E. "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   13:30 
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
23-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
SAN SALVADOR, U.D. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B"   MPAL. SAN SALVADOR TARRAGONA   12:45 
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
22-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIO C.F. "C"     -   ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A"
PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
23-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
EBRE ESCOLA ESP.,CF "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   ESTADI MPAL. TORTOSA-JOSEP OTERO-(ANNEX)   12:00 
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 13
22-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   RODA DE BARA AT. "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   09:30 
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
22-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
SALOU, U.D. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"   ESTADI MPAL. SALOU   11:30 
PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
23-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A"   MPAL. CAMBRILS 3 (DENTRO)   12:00 
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
22-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   PARE MANYANET, A.E. "A"   MPAL. CAMBRILS 3 (DENTRO)   13:15 
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
22-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIO C.F. "C"   -   TORREFORTA, C.D.C. "B"   MPAL. CAMBRILS 3 (DENTRO)   10:45 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 35
22-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"   -   LA SELVA DEL CAMP, F.C. "C"   MPAL. CAMBRILS 3 (DENTRO)   13:15 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 36
22-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"   -   ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "D"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   13:15 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
22-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "E"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  
PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
22-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A"   MPAL. CAMBRILS 3 (DENTRO)   10:45 
BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
23-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
CAMBRILS UNIO, CF "B"   -   CANONJA, C.F. "A"   MPAL. CAMBRILS 3 (DENTRO)   10:45 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
23-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"   -   UNIO ASTORGA, C.E. "C"   MPAL. CAMBRILS 3 (DENTRO)   12:00 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
23-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
Descansa  -   CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D"
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
23-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
Descansa  -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 24
23-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
BELLVEI, AT. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "E"  
PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
22-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIO C.E. "A"   -   LA SELVA DEL CAMP, F.C. "B"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   09:30 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
22-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIO C.E. "B"   -   ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "B"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   09:30 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
22-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"   -   BONAVISTA, C. "A"  
PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
22-03-2014,  (Sábado) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"   -   Descansa
PREBENJAMÍ 7, GRUP 13
23-03-2014,  (Domingo) Camp Hora
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"   -   LA SALLE TARRAGONA ASSOC F. "A"   NOU CAMP MPAL. DE CAMBRILS   09:30