dilluns, 24 de febrer de 2014

Resultats del cap de setmana del 22-23 de Febrer

AMATER A
23-02-2014, (Domingo) 17:00 h
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A" - CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A" 1 - 0

AMATER B
24-02-2014, (Dilluns) 20:00 h
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - LA SELVA DEL CAMP, F.C.
  

JUVENIL A 
22-02-2014, (Sábado) 15:30 h 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - MOLLERUSSA C.F.J. "A" 6 - 0
 

JUVENIL B
22-02-2014, (Sábado) 18:00 h. 
VENDRELL C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 2 - 1
 

JUVENIL C
22-02-2014, (Sábado) 16:45 h 
PARE MANYANET, A.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 2 - 4

CADET A
22-02-2014, (Sábado) 11:30 h 
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - MORELL, C.D. "A" 3 - 1

CADET B
22-02-2014, (Sábado) 13:30 h. 
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B" 2 - 3
 

INFANTIL A
23-02-2014, (Domingo) 10:00 h.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" 1 - 0
  

INFANTIL B
22-02-2014, (Sábado) 16:30 h. 
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"  2 - 1
 

INFANTIL C
22-02-2014, (Sábado) 9:30 h. 
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "A"  2 - 3


ALEVÍ A
23-02-2014, (Domingo) 12:00 h.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - SALOU, U.D. "A" 0 - 3
 

ALEVÍ B
22-02-2014, (Sábado) 10:30 h.
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" 4 - 0


ALEVÍ C
22-02-2014, (Sábado) 12:00 h
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C" 1 - 5
 

ALEVÍ D
22-02-2014, (Sábado)11:00 h.
UNIO ASTORGA, C.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"  6 - 2
 

ALEVÍ F
22-02-2014, (Sábado) 9:30 h.
BASE PALLARESOS CLUB "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  10 - 1
 

BENJAMÍ A
23-02-2014, (Domingo) 9:15 h. SUSPÉS
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"


BENJAMÍ B
22-02-2014, (Sábado) 10:45 h.
CAMBRILS UNIO, CF "B" - REUS DEPORTIU, C.F. "B"  0 - 5
 

BENJAMÍ G
22-02-2014, (Sábado) 10:45 h.
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 18 - 0

BENJAMÍ D
23-02-2014, (Domingo) 12:00 h
CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D" - ICOMAR, C.F. "A" 1 - 3

BENJAMÍ F
22-02-2014, (Sábado) 10:45 h.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "G" 1 - 2

PREBENJAMÍ A
22-02-2014, (Sábado) 12:00 h.
CAMBRILS UNIO C.E. "B" - SALOU, U.D. "A" 11 - 0

PREBENJAMÍ B
Descansa

PREBENJAMÍ C
22-02-2014, (Sábado) 11:45 h.
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"  1 - 3

PREBENJAMÍ D
23-02-2014, (Domingo) 13:15 h
LA FLORESTA, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" 7 - 3

PREBENJAMÍ E
23-02-2014, (Domingo) 12:00 h
MORELL, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 2 - 3

dimarts, 18 de febrer de 2014

Partits del cap de setmana del 22-23 de Febrer

AMATER A
23-02-2014, (Domingo) 17:00 h
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A" - CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A"

AMATER B
22-02-2014, (Sábado) 15:30 h
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - LA SELVA DEL CAMP, F.C.


JUVENIL A 
22-02-2014, (Sábado) 15:30 h
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - MOLLERUSSA C.F.J. "A"


JUVENIL B
22-02-2014, (Sábado) 18:00 h.
VENDRELL C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"


JUVENIL C
22-02-2014, (Sábado) 16:45 h
PARE MANYANET, A.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"

CADET A
22-02-2014, (Sábado) 11:30 h
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - MORELL, C.D. "A"

CADET B
22-02-2014, (Sábado) 13:30 h.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B"


INFANTIL A
23-02-2014, (Domingo) 10:00 h.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A"


INFANTIL B
22-02-2014, (Sábado) 16:30 h.
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"


INFANTIL C
22-02-2014, (Sábado) 9:30 h.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "A"


ALEVÍ A
23-02-2014, (Domingo) 12:00 h.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - SALOU, U.D. "A"


ALEVÍ B
22-02-2014, (Sábado) 10:30 h.
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"


ALEVÍ C
22-02-2014, (Sábado) 12:00 h
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C"


ALEVÍ D
22-02-2014, (Sábado)11:00 h.
UNIO ASTORGA, C.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"


ALEVÍ F
22-02-2014, (Sábado) 9:30 h.
BASE PALLARESOS CLUB "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"


BENJAMÍ A
23-02-2014, (Domingo) 9:15 h.
ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"


BENJAMÍ B
22-02-2014, (Sábado) 10:45 h.
CAMBRILS UNIO, CF "B" - REUS DEPORTIU, C.F. "B"


BENJAMÍ G
22-02-2014, (Sábado) 10:45 h.
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"

BENJAMÍ D
23-02-2014, (Domingo) 12:00 h
CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D" - ICOMAR, C.F. "A"

BENJAMÍ F
22-02-2014, (Sábado) 10:45 h.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "G"


PREBENJAMÍ A
22-02-2014, (Sábado) 12:00 h.
CAMBRILS UNIO C.E. "B" - SALOU, U.D. "A"

PREBENJAMÍ B
Descansa

PREBENJAMÍ C
22-02-2014, (Sábado) 11:45 h.
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"


PREBENJAMÍ D
23-02-2014, (Domingo) 13:15 h
LA FLORESTA, C.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"

PREBENJAMÍ E
23-02-2014, (Domingo) 12:00 h
MORELL, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"

dilluns, 17 de febrer de 2014

Resultats del cap de setmana del 15-16 de Febrer

Resultats del cap de setmana dels equips federats (informació de la web de la federació):
AMATER A
15-02-2014, (Sábado) 17:45
CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A" - SALOU, U.D. "A" 1 - 1

AMATER B
Es juga el 19-02-2014 a les 20:15


JUVENIL A 
15-02-2014, (Sábado) 16:00 h
REUS DEPORTIU, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 3 - 0

JUVENIL B
15-02-2014, (Sábado) 15:30 h.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - ESPAÑA CANONJA, U.D. "A" 0 - 1

JUVENIL C
15-02-2014, (Sábado) 9:30 h
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" 4 - 3

CADET A
15-02-2014, (Sábado) 12:15
REUS DEPORTIU, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 1 - 0

CADET B
15-02-2014, (Sábado) 11:30 h.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B" - SALOU, U.D. "C" 3 - 2

INFANTIL A
16-02-2014, (Domingo) 12:30 h.
BORDETA DE LLEIDA, U.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 4 - 1

INFANTIL B
15-02-2014, (Sábado) 9:30
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - MONTBLANC, U.E. "A" 5 - 2

INFANTIL C
16-02-2014, (Domingo) 16:00 h.
CONSTANTI, C.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" 2 - 0

ALEVÍ A
15-02-2014, (Sábado) 9:15 h.
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 3 - 2 

ALEVÍ B
15-02-2014, (Sábado) 12:00 h.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "C" 2 - 5

ALEVÍ C
16-02-2014, (Domingo) 10:00 h
LA FLORESTA, C.D. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 3 - 2

ALEVÍ D
15-02-2014, (Sábado)13:15 h.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C" 2 - 2

ALEVÍ F
15-02-2014, (Sábado) 13:15 h.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - BONAVISTA, C. "A" 4 - 1

BENJAMÍ A
15-02-2014, (Sábado)10:45 h.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A" 0 - 3

BENJAMÍ B
15-02-2014, (Sábado) 11:45 h.
LA FLORESTA, C.D. "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B" 2 - 4

BENJAMÍ G
15-02-2014, (Sábado) 10:45
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - FALSET ESPORTIU "B" 5 - 9

BENJAMÍ D
16-02-2014, (Domingo) 10:30 h
ALCOVER, C.E. "B" - CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D" 1 - 6

BENJAMÍ F
15-02-2014, (Sábado) 13:00 h.
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "E" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" 2 - 6  

PREBENJAMÍ A
15-02-2014, (Sábado) 12:30 h.
LA SALLE REUS, F.C. "A" - CAMBRILS UNIO C.E. "B" 0 - 9
 
PREBENJAMÍ B
15-02-2014, (Sábado) 12:00 h.
CAMBRILS UNIO C.E. "A" - ALCOVER, C.E. "A" 7 - 1

PREBENJAMÍ C
15-02-2014, (Sábado) 9:30 h.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" - CANONJA, C.F. "B" 0 - 2

PREBENJAMÍ D
15-02-2014, (Sábado) 9:30 h.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "B"  8 - 0

PREBENJAMÍ E
Descansa

dimecres, 12 de febrer de 2014

Partits del cap de setmana del 15-16 de Febrer de 2014

Partits del cap de setmana (informació de la web de la federació)
AMATER A
15-02-2014, (Sábado) 17:45
CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A" - SALOU, U.D. "A"

AMATER B
Es juga el 19-02-2014 a les 20:15


JUVENIL A 
15-02-2014, (Sábado) 16:00 h
REUS DEPORTIU, C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"

JUVENIL B
15-02-2014, (Sábado) 15:30 h.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - ESPAÑA CANONJA, U.D. "A"

JUVENIL C
15-02-2014, (Sábado) 9:30 h
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A"

CADET A
15-02-2014, (Sábado) 12:15
REUS DEPORTIU, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"

CADET B
15-02-2014, (Sábado) 11:30 h.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B" - SALOU, U.D. "C"

INFANTIL A
16-02-2014, (Domingo) 12:30 h.
BORDETA DE LLEIDA, U.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"

INFANTIL B
15-02-2014, (Sábado) 9:30
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - MONTBLANC, U.E. "A"

INFANTIL C
16-02-2014, (Domingo) 16:00 h.
CONSTANTI, C.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"

ALEVÍ A
15-02-2014, (Sábado) 9:15 h.
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"

ALEVÍ B
15-02-2014, (Sábado) 12:00 h.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "C"

ALEVÍ C
16-02-2014, (Domingo) 10:00 h
LA FLORESTA, C.D. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"

ALEVÍ D
15-02-2014, (Sábado)13:15 h.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "C"

ALEVÍ F
15-02-2014, (Sábado) 13:15 h.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - BONAVISTA, C. "A"

BENJAMÍ A
15-02-2014, (Sábado)10:45 h.
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A"

BENJAMÍ B
15-02-2014, (Sábado) 11:45 h.
LA FLORESTA, C.D. "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B"

BENJAMÍ G
15-02-2014, (Sábado) 10:45
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - FALSET ESPORTIU "B"

BENJAMÍ D
16-02-2014, (Domingo) 10:30 h
ALCOVER, C.E. "B" - CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D"

BENJAMÍ F
15-02-2014, (Sábado) 13:00 h.
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "E" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"

PREBENJAMÍ A
15-02-2014, (Sábado) 12:30 h.
LA SALLE REUS, F.C. "A" - CAMBRILS UNIO C.E. "B"


PREBENJAMÍ B
15-02-2014, (Sábado) 12:00 h.
CAMBRILS UNIO C.E. "A" - ALCOVER, C.E. "A"

PREBENJAMÍ C
15-02-2014, (Sábado) 9:30 h.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C" - CANONJA, C.F. "B"

PREBENJAMÍ D
15-02-2014, (Sábado) 9:30 h.
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "B"


PREBENJAMÍ E
Descansa

diumenge, 9 de febrer de 2014

Resultats de la jornada (8-9 de Febrer de 2014)

Resultats del cap de setmana
AMATER A
FALSET ESPORTIU "A"   -   CAMBRILS UNITED CLUB DE FUTBOL "A"  1 - 0

AMATER B
CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"   -   MASPUJOLS,UE. "A"   1 - 1

JUVENIL A
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   TORREFORTA, C.D.C. "A"  0 - 2   

JUVENIL B
TORREDEMBARRA, U.D. "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"  0-2

JUVENIL C
MONTBLANC, U.E. "A"   -   CAMBRILS UNIO C.F. "C"  1-2

CADET A
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   LA FLORESTA, C.D. "B"  1-0

CADET B
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "C"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "B"  4-2

INFANTIL A
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   RAPITENCA, U.E. "A"  3-5

INFANTIL B
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"  2-0

INFANTIL C
CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"   -   CUSA-LA GRANJA, U.D. "B"  3-0

ALEVÍ A
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"   -   GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" 1-4

ALEVÍ B
LA FLORESTA, C.D. "C"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "B"  10-0

ALEVÍ C
CAMBRILS UNIO C.F. "C"   -   GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"  3-6

ALEVÍ D
MONTBLANC, U.E. "C"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D"  8-1

ALEVÍ F
MAS PELLICER, U.D.C. "C"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  2-0

BENJAMÍ A
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  4-4

BENJAMÍ B
CAMBRILS UNIO, CF "B"   -   GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  0-6

BENJAMÍ G
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "E"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 7-0

BENJAMÍ D
CAMBRILS UNIO CLUB FUTBOL "D"   -   SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "F" 2-8

BENJAMÍ F
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"   -   FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "B"  2-11

PREBENJAMÍ A
CAMBRILS UNIO C.E. "B"   -   BASE CAMP CLAR CLUB DE FUTBOL "A"  6-0

PREBENJAMÍ B
UNIO ASTORGA, C.E. "B"   -   CAMBRILS UNIO C.E. "A"  1-8

PREBENJAMÍ C
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "C"   10-0

PREBENJAMÍ D
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "D"   -   CAMBRILS UNIÓ CLUB FUTBOL "D" 6-5

PREBENJAMÍ E
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "C"   -   CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" 2-3

 

dilluns, 3 de febrer de 2014

Partits del cap de setmana del 8-9 de Febrer

Partits del cap de setmana del 8-9 de Febrer:

Consulta tot els partits directament a la web de la federació fent click aquí

diumenge, 2 de febrer de 2014

Resultats dels equips federats (1-2 de Febrer de 2014)

Aquí podeu consultar els resultats dels equips federats del cap de setmana. També ho podeu veure directament a la web de la federació fent click aquí