dijous, 16 de novembre de 2017

Partits del 18-19 de Novembre de 2017


Us adjuntem horaris del pròxim cap de setmana:

18-11-2017, (Dissabte)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - VILASECA C.F. "A"  15:30

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
ESCUELA F.SAN PEDRO SAN PABLO "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  16:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
ESCOLA F. GAVA, C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  16:30

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - LA SALLE REUS, F.C. "A"  12:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  12:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  12:15

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - LA SELVA DEL CAMP, F.C. "B"  12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. SAD "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - VILASECA C.F. "A"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
FALSET ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "F"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
MAS PELLICER, U.D.C. "E" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - FC TARRACO "A"  09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  10:15

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
RIUDOMS, C.D. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  11:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "E"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
FUNDACIÓ P.E. F. LA POBLA MAFUMET "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  11:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
LA FLORESTA, C.D. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
MONTBRIO, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  12:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - MONTROIG AT. "B"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - LA SALLE TARRAGONA A.F. "A" 09:30

19-11-2017, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
GANDESA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  17:30

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 16:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - CANONJA, C.F. "B"  10:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C" - CAMBRILS UNIO C.F. "C" 11:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - CANONJA, C.F. "E" 10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - GIMNASTIC TARRAGONA, C. "B"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" 11:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - FONTSANTA-FATJO, C.D. "B" 12:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
VALLS AT., C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" 12:00

dimarts, 14 de novembre de 2017

Gran presentació de la temporada 2017-18



Aquest diumenge hem viscut la gran festa del nostre club. Després de la sessió fotogràfica de tots els nostres equips (més de 30) i de cada un dels jugadors (més de 500), hem pogut gaudir de la desfilada de tots. Tot seguit hem tingut els parlaments i finalment la gran foto de família.


Un dels moments més emotius va ser quan es va fer entrega d'una placa commemorativa a Jose pel seu 50ª aniversari. Va quedar palès que el nostre "utillero" és una persona molt estimada per tots, una persona que fan una gran feina pel nostre club.


A la presentació ens van acompanyar diverses autoritats entre ells el Sr. Subies, president de la Federació Catalana de Futbol, juntament amb el delegat de Tarragona de la Federació, la tinent d'alcalde, la Sra. Dalmau i el regidor d'Esports de l'ajuntament, Sr. Vallès.


Agrair a tots la vostra presència i la confiança depositada en el nostre club. És un orgull per nosaltres que el nostre club cada dia sigui més gran.

Al Facebook del club teniu disponibles moltes fotografies de la jornada

Álbum de fotografies en Facebook:

dijous, 9 de novembre de 2017

Partits del 11-12 de Novembre de 2017


Us adjuntem partits del cap de setmana que vindrà marcat per la presentació oficial dels equips el diumenge 12. És per això que la majoria de partits es disputaran en dissabte.

dimarts, 7 de novembre de 2017

Presentació oficial Cambrils UCF 2017-18


Aquest diumenge 12 de Novembre tindrem la presentació oficial dels nostres equips per aquesta temporada 2017-18. Els horaris seran els següents:
  • 8:30 Tots els jugadors i entrenadors convocats a les instal.lacions del club. Els jugadors hauran de venir vestits amb la vestimenta de partit oficial del club i el xandall
  • De 8:30 a 10:30 es faran les fotografies oficials per equips. 
  • 10:45 Es donarà inici a la desfilades de tots els equips amb la foto final de tots els integrants del club.
  • 11:30 Finalització de la presentació.
  • 12:00 Inici del partit del Amateur davant La Canonja
  • 12:15 Inici del partit del Cadet A davant la Rapitenca

La idea es que sigui una gran festa del nostre club, on es farà la fotografia oficial d'aquesta temporada i després podrem gaudir del partit del Amateur i del Cadet A.

Hi haurà un servei de fotografia professional que realitzarà les fotos dels equips i jugadors. Després a les oficines del club podreu obtenir les fotografies. Us deixem imatge amb la informació que ens ha fet arribar la empresa encarregada.

 

dimecres, 1 de novembre de 2017

Horaris de partits del 4-5 de Novembre de 2017


A continuació teniu la relació de partits que disputaran els nostres equips aquest cap de setmana:

04-11-2017, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
VENDRELL C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A" 18:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  15:15

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C"  20:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
REUS DEPORTIU, C.F. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" 15:15

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" (retirat)

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - AQUA HOTEL FUTBOL CLUB "A"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
UNIO ASTORGA, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  11:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  11:45 

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - ICOMAR, C.F. "A"  12:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  11:15

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  10:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
MAS IGLESIAS DE REUS CE. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"  17:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
PARE MANYANET, A.E. "D" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - LA SALLE TARRAGONA A.F. "A"  09:30

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "C" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C"  11:15 

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  09:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - CONSTANTI, C.E. "A"  10:45

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
PARE MANYANET, A.E. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
VILASECA C.F. "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  09:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A" 10:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - LES BORGES DEL CAMP, C.D. "A" 09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
SALOU, U.D. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  09:15

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - SAN SALVADOR, U.D. "A"  09:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. "A"  10:45

05-11-2017, (Diumenge)

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - CFJ MOLLERUSSA "A"  11:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - CUSA-LA GRANJA, U.D. "A"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - BASE 2012 PALLARESOS CLUB "B"  10:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - SALOU, U.D. "A"  10:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - PALLEJA, C.F. "B"  12:00

FEMENI 7 TARRAGONA, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - FC TARRACO "A"  12:30

dijous, 26 d’octubre de 2017

Partits de lliga del 28-29 d'Octubre de 2017


A continuació teniu la relació de partits del cap de setmana. Recordeu que hi ha canvi d'hora, important sobre tot per als equips que juguen en diumenge.

28-10-2017, (Dissabte)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - POBLA MAFUMET, C.F. "B"  17:45

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
SANT ILDEFONS, U.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  17:00

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - FALSET ESPORTIU "A" 15:30

PREFERENT CADET, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - LA FLORESTA, C.D. "A"  12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" 12:00

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  18:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
SEGRE, AT. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  13:00

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - TANCAT, U.D. "A"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "D"  16:00

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
BASE L'HOSPITALET DE L'INFANT C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B"  13:15

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "B"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - SALOU, U.D. "A"  10:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
CAMBRILS UNIÓ C.E. "E" - ESCOLA F.B.SALOU COSTA DAURADA "B"  09:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  15:15

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA "C" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "H"  11:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
MIAMI PLATJA CLUB ATLETIC "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  12:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
PARE MANYANET, A.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - ICOMAR, C.F. "B"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
CAMBRILS UNIO C.F. "A" - REUS DEPORTIU, C.F. "A"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "B"  10:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
CAMBRILS UNIÓ C. F. "C" - CANONJA, C.F. "A"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
ALCOVER, C.E. "B" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  11:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
PLA URGELL, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  12:30

29-10-2017, (Diumenge)

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" - LA SALLE REUS, F.C. "B"  12:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 41
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "D"  11:00

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B" - CAMBRILS UNIO, CF "B"  09:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" - CANONJA, C.F. "B"  11:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
CAMBRILS UNIÓ C.E. "F" - E.F.B.S. COSTA DAURADA "C" 09:45

FEMENI 7 TARRAGONA, GRUP 1
ALTAFULLA, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "A"  17:00

dimecres, 18 d’octubre de 2017

Partits de lliga del 21-22 d'Octubre de 2017


A continuació us adjuntem horaris dels partits que disputaran els nostres equips federats:

21-10-2017, (Dissabte)

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 10
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "B" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 18:00

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 9
ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "C" 16:00

PREFERENT CADET, GRUP 1
VILADECANS U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  17:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 10
CAMBRILS UNIÓ C. F. "B" - MAS IGLESIAS DE REUS CE. "A"  12:00

PREFERENT INFANTIL, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - BARCELONA, F.C. "B"  12:30

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" 15:00

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 12
PARE MANYANET, A.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  12:30

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 13
CAMBRILS UNIÓ C.E. "D" - L'ESPLUGA DE FRANCOLI, U.E. "A" 12:30

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 14
CAMBRILS UNIÓ C.F. "B" - AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS, A.E. "A"  10:45

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 15
BASE L'ARBOÇ,CF. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "C"  09:45

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
ALCOVER, C.E. "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "D"  11:00

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 42
CAMBRILS UNIÓ C.E. "G" - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "C"  10:45

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
CAMBRILS UNIO, CF "B" - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "A" 09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 19
PARE MANYANET, A.E. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "D"  09:30

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 20
CAMBRILS UNIÓ C. F. "E" - FALSET ESPORTIU "B"  10:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 10
CAMBRILS UNIO C.F. "B" - MAS PELLICER, U.D.C. "B"  09:30

PREBENJAMÍ 7, GRUP 11
BASE 2012 PALLARESOS CLUB "A" - CAMBRILS UNIÓ C. F. "C"  11:45

PREBENJAMÍ 7, GRUP 12
CAMBRILS UNIÓ C. F. "D" - VILASECA C.F. "C" 09:30

SEGONA DIVISÓ FEMENÍ INFANTIL ALEVÍ, GRUP 5
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESPORTIU "B" 10:45

22-10-2017, (Diumenge)

SEGONA CATALANA, GRUP 6
ULLDECONA, C.F. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A"  17:15

PREFERENT JUVENILS, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.F. "A" - RAPITENCA, U.E. "A"  11:45

CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
CAMBRILS UNIO C.F. "C" - SALOU, U.D. "B"  09:30

PREFERENT ALEVÍ, GRUP 4
SAN SALVADOR, U.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:30

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
ALCOVER, C.E. "B" (retirat)- CAMBRILS UNIÓ C.E. "E"

ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 43
CAMBRILS UNIÓ C.E. "H" - TARRAGONA, F.C. "B"  10:00

PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 5
VILASECA C.F. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "A"  10:30

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
MORELL, C.D. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.F. "C" 10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 21
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "B" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "F"  10:00

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 22
TARRAGONA, F.C. "A" - CAMBRILS UNIÓ C.E. "G"  12:00

PREBENJAMÍ 7, GRUP 9
MAS PELLICER, U.D.C. "A" - CAMBRILS UNIO C.F. "A" 09:00

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - CUNIT, C.F. "A"  12:00

FEMENI 7 TARRAGONA, GRUP 1
CAMBRILS UNIÓ C.E. "A" - ICOMAR, C.F. "A" 10:00